Instagram Detayı Ele Verdi! Hadise-Kaan Yıldırım Aşkının Bittiği İddia Edildi

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Instagram Detayı Ele Verdi! Hadise-Kaan Yıldırım Aşkının Bittiği İddia Edildi

Hadise hakkında çıkan yasak aşk dedikoduları, Kaan Yıldırım-Hadise aşkına gölge düşürdü. Instagram’da birbirlerini takip etmeyi bırakan çiftin ayrıldığı iddia edildi.

En Büyük Destekçisi Kaan Yıldırım Olmuştu!

Adı Ebru Gündeş’in boşanmaya hazırlandığı eşi Reza Zarrab ile yasak aşk dedikodularına karışan Hadise, zor günler geçiriyor. Hakkında çıkan haberlere Instagram hesabından yaptığı açıklama ile cevap veren ünlü şarkıcının en büyük destekçisi ise Kaan Yıldırım oldu.

Ebru Gündeş ‘Tanıyorum’ Dedi, Ortalık Karıştı!

blank

Ebru Gündeş, eşinden boşanacağını açıklarken gerekçe olarak başka kadınlarla olan ilişkisini göstermişti. ‘O isimlerden birini yakından tanıyorum’ şeklindeki açıklamasından sonra ise ortalık karışmış, Reza Zarrab’ın yasak aşkının Hadise olduğu iddia edilmişti.

‘Bana Bunu Yaşatanlara Hesabını Soracağım’

blank

Dedikodular sebebi ile oldukça yıpranan Hadise, iddialara Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla ‘Bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım’ şeklinde cevap vermişti. Ünlü Şarkıcıya en büyük destek ise sevgilisi Kaan Yıldırım’dan geldi. Hadisenin açıklamasını kendi Instagram hesabında paylaşan yakışıklı oyuncu, sevgilisinin yanında olduğunu belirtti.

Ebru Gündeş Yorumsuz Kaldı!

blank

Ebru Gündeş, Hadise hakkında çıkan dedikodulara sessiz kaldı. Ensonhaber.com’un haberine göre, herhangi bir açıklama yapmayan Ebru Gündeş Hadiseyi Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı. Ebru Gündeş’in sessizliğine kırılan Hadise ise, ünlü şarkıcı ile olan dostluğunu noktalandırdı.

Kaan Yıldırım Pes Etti

blank

Başlangıçta sevgilisinden desteğini esirgemeyen Kaan Yıldırım, iddialara dayanamamış olacak ki sevgilisi Hadise’yi Instagram üzerinden takip etmeyi bıraktı. Yetenekli oyuncunun bu hareketi akıllara ‘şüpheleniyor mu?’ sorusunu getirdi. Hadise’nin ise kimseyi takip etmediği göze çarptı. Dün Twitter hesabında çiftin birbirini takip etmeyi bıraktığını duyuran Medyanın 50 Tonu ise paylaşımı bugün kaldırdı.

Fotoğraflarını Kaldırmadılar!

Hadise takipten çıkardığı sevgilisi Kaan Yıldırım ile olan fotoğraflarını silmedi. Aynı şekilde Hadise ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmayan Kaan Yıldırım, tepkisini yalnızca takibi bırakarak gösterdi.

Çiftin bu hareketi, sevenlerine ve takipçilerine bunun bir ayrılık değil, ara verme süreci olduğunu düşündürdü.

Daha Önce de Ayrılmışlardı!

blank

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Hadise’nin Instagram hesabından yaptığı açıklama ile ayrıldıklarını duyuran ünlü çift, yeni yılın ilk ayında tekrar bir araya gelmişlerdi. Pandemi bitiminde evlenme kararı alan ünlü çift, bu sefer de yasak aşk iddialarıyla sarsıldı. Dileriz ki, ilişkilerine ara verdikleri düşünülen çiftimiz, sorunların üstesinden gelebilirler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz