On Parmağında On Marifet! Alişan’ın Eşi Buse Varol Bu Kez Resim Konusundaki Yeteneklerini Sergiledi

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

On Parmağında On Marifet! Alişan’ın Eşi Buse Varol Bu Kez Resim Konusundaki Yeteneklerini Sergiledi

Alişan’ın eşi ve oyuncu Buse Varol, bu kez çocuklarını değil yaptığı tabloyu paylaştı. On parmağında on marifet olan Varol, takipçilerinden bol bol övgü aldı.

Buse Varol

Buse Varol, hayatımıza ilk olarak 2012’deki Miss Turkey yarışmasıyla girdi. Şöhret yoluna girmeden önceyse bir dershanede öğretmenlik yapıyordu! Anı olması için yarışmaya giren Buse Varol, favoriler arasında olsa da dereceye giremedi. Dershaneye geri döndüğünde ise ilk dizi teklifini aldı! Kısa süreli bir eğitimin ardından, çocukluğundan itibaren yatkın olduğunu gösterdiği, oyunculuğa adım attı. Çok ünlü bir oyuncu olmasa da istikrarlı bir şekilde ilerledi. Hayatının aşkı Alişan’la da bir dizi vesilesiyle tanıştı!

Şu an iki bebekle birden ilgilenmesi gereken Buse Varol, dizi setlerine geri dönme çalışmalarına başladı bile. Yani, “Eşimi çalıştırmam” diye laflar edebilen Alişan’a laflarını yedirtti ve dünyasını değiştirdi! Ama o kadar uzun boylu bir “izin” çıkmadı. Buse Varol’un ilk kez başrol oynayacağı dizide partneri yine eşi Alişan olacak! Mutlu çiftin birlikte oynayacağı komedi dizisi için senaryo çalışmaları hala devam ediyor. Muhtemelen birkaç sahnede çocukları Burak ve Eliz’i de görürüz! Umarız, bu sefer çektikleri dizi tanıştıkları diziye benzemez, uzun ömürlü olur.

On Parmağında On Marifet

Buse Varol, oyuncu olduğunu unutturacak kadar başarılı bir influencer oldu. Sosyal medyadaki enerjisi ve pozitifliğiyle büyük bir hayran kitlesine kavuşan oyuncu, başka işlere de merak saldı. İki bebeğe bakarken ne ara fırsat buldu bilemiyoruz ama resme başladı! Muhtemelen, pek çok huyu değişen Alişan çocuk bakımını tüm yüküyle eşine yıkmıyordur. Çocuklarını beraber büyüttüklerini her fırsatta söylüyorlar zaten!

Hedefime ilerliyorumdur” diyen Buse Varol, hedefini 12’den vurdu. Tebrikler!

Buse Varol story

Eğitimcilik, oyunculuk, sosyal medya, yağlı boya derken, bakalım Buse Varol’un daha ne gibi yeteneklerini göreceğiz?

Benzer Haberler

Naciye 19 Nisan 2021

Valla ister 20 parmağında marifet olsun cok itici ve alisanin karisi olmasi sebebi ile 5 kat artıyor bu iticilikte samimiyetsiz ve sonradan gorme

Yorum Yaz