Meğer Miray Daner Bez Bebek’te Oynamış! Oyuncunun Çocukluk Yılları…

Tvyayinakisi.com

25 Ekim 2020

Meğer Miray Daner Bez Bebek’te Oynamış! Oyuncunun Çocukluk Yılları…

Miray Daner Vatanım Sensin ile çok büyük bir çıkış yakalamış ve geniş bir hayran kitlesi ulaşmıştı. Başarılı oyuncu bu çıkışını yeni projelerde de sürdürdü ve dizilerin aranan yüzü olmayı başardı.

Vatanım Sensin’deki Hilal karakteri ile hafızalara kazandığını söylemiştik. Oyuncu bu dizide gerçekten inanılmaz bir performans göstermiş ve tüylerimizi diken diken eden onlarca sahneye imza atmıştı. İşte onlardan biri;

Dizide Leon karakterini canlandıran partneri Boran Kuzum ile çok yakıştırıldılar. Leon ve Hilal içimizi sımsıcak yapan o kadar fazla sahneyle hafızalarımıza kazındı ki ikili gerçek hayatta da birbirlerine çok yakıştırıldı…

İkili hakkında sürekli çıkan aşk haberleri ise bir türlü doğrulanmadı. Miray Daner ve Boran Kuzum aralarında bir aşk olmadığını her seferinde üstüne basa basa belirttiler. Ama çok yakışıyorsunuz ne yapalım…

Neyse biz oyuncunun kariyerine dönelim. Miray Daner yakaladığı bu çıkışı yeni projelerinde de sürdürdü. Vatanım Sensin sonrasında Cihan Yürekli Karakteri ile Bir Litre Gözyaşı dizisinde 15 bölümlük bir performans sergiledi.

blank

Sonrasında ise Netflix yapımı olan Hakan Muhafız dizisinde Kahin rolü ile karşımıza çıktı.

blank

Başarılı oyuncu son olarak bu yıl yepyeni bir dizi ile ekranlara döndü. Ali Taner Baltacı’nın yönettiği internet dizisi olan Saygı’da Helen rolünü üstlenen Miray Daner kariyerine emin adımlarla devam ediyor. Bu arada unutmadan saygı dizisi Blu TV platformunda yayınlanıyor.

Çocukluk Yıllarına Dönelim

Miray Daner hafızalarımıza son yıllarda yapmış olduğu projelerle kazınmış olsa da aslında çocukluk yıllarından beri setlerin tozunu yutmuş bir isim.

Miray Daner karşımıza ilk olarak Bez Bebek dizisinde çıkıyor. Dizinin 53. bölümünde kendine Oyuncak rolüyle yer bulan güzel oyuncu sevimli mi sevimli bir çocukmuş.

blank

Hiç değişmemiş o güzel bakışlar… Değil mi?

Eğer diğer oyuncuları da merak ediyorsanız: Bez Bebek Oyuncularının Şimdiki Halleri

Bu dizideki performansından bir yıl sonra Bora Tekay’ın yönettiği Papatyam dizisinde Gonca karakterini canlandırılmış. Dizide Metin Akpınar gibi dev isimlerin de yer aldığını söylemeden geçmeyelim.

blank

Oyuncu çok şaşıracağınız bir projede daha yer almış. Bir ekran fenomeni olan 1 Kadın 1 Erkek dizisinde Zeynep’in küçüklüğünü canlandırmış. Evet yanlış duymadınız!

blank

Oyuncu bu projeler sonrasında Zil Çalınca, Merhaba Hayat, Medcezir dizilerinde rol almış ve ardından asıl çıkışı yakaladığı Vatanım Sensin dizisi başlamış. Bu örnekten de anlıyoruz ki başarı hiçbir zaman tesadüf değil…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz