Ünlü Model Ashley Graham Koltuk Altı Kıllarıyla Olay Yarattı! “Dünyanın en doğal şeyi…”

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Ünlü Model Ashley Graham Koltuk Altı Kıllarıyla Olay Yarattı! “Dünyanın en doğal şeyi…”

Ünlü model ve sunucu Ashley Graham, doğum gününü kutlamak için gittiği tatilde çektiği fotoğraflarla sosyal medyanın gündemine oturdu. Gündem olsa sebebi ise koltuk altı kılıydı!

Ashley Graham

Ashley Graham, ABD’nin en popüler modellerinden ve televizyon yüzlerinden biri. Geçen hafta sonu 33 yaşına giren Graham, kutlama için eşi Justin Ervin ve bebeğiyle birlikte bir hafta sonu kaçamağı yaptı. Ailesiyle yaptığı dağ tırmanışından ve doğum günü kutlamasından paylaşımlar yapan Graham, bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Ancak bunun sebebi birbirinden güzel paylaşımları değildi!

Banyo Pozu Olay Yarattı!

Ashley Graham

Ashley Graham’in paylaşımları arasında bir banyo pozu da vardı. Bu fotoğrafta uzayan koltuk altı kılları apaçık ortadaydı. Graham, fotoğraf açıklamasında doğum günü olduğunu söyledi ve herkesi ABD seçimlerinde oy vermeye çağırdığını da ekledi. Ancak dikkati çeken tek şey koltuk altı oldu!

Fotoğrafın altı koltuk altı kıllarını görünce tiksindiğini söyleyen ve tepki gösteren yorumlarla doldu. Ancak Ashley Graham’in destekçileri de gecikmedi. Herkesin standartlara uymadığını ve kadın bedeninin aslında nasıl bir şey olduğunu gösterdiği için ünlü modeli tebrik eden yüzlerce yorum geldi.

“Bu doğal bir şey!”

Ashley Graham

Ashley Graham ise “Koltuk altı kıllarımı en son ne zaman aldığımı bile unuttum. Annem başta olmak üzere insanlar tepki gösterse de benim için bir şey ifade etmiyor” dedi. Ünlü model, koltuk altı kılının “her insanda olan doğal bir şey” olduğunu da ekledi.

Hamile Kadınların Sesi Olmuştu

Ashley Graham

Ashley Graham’in henüz 9 aylık bir oğlu var. Graham, oğlunun doğumundan sonra, hamilelik sonrası vücudundaki değişimleri kabullenemeyen ve özgüven sorunu yaşayan annelerin de sesi oldu.

Ashley Graham

Ashley Graham, ünlü bir model ve fiziğiyle para kazanan bir insan olarak kendisinin de benzer şeyleri yaşadığını dile getirdiği ve aynı durumdaki kadınlara destek verdiği için takdir topladı. Ünlü model, “beden olumlama” hareketlerine uzun bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz