Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’dan Sonra Şimdi de Hakan Sabancı’nın Eski Sevgilisi Aygün Aydın Tarafından İfşa Edildi!

Aleyna

Haberler

18 Ekim 2021

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’dan Sonra Şimdi de Hakan Sabancı’nın Eski Sevgilisi Aygün Aydın Tarafından İfşa Edildi!

Ülkemizin en çapkın erkeklerinin başında gelen Mehmet Ali Erbil’in ifşa eden edene! Son olarak Tiktok fenomeni Ece Ronay’ın mesajlarını ifşaladığı Mehmet Ali Erbil’e bir darbe de bir dönem Hakan Sabancı ile anılan ve ardından da magazin gündemini karıştırmayı başaran Aygün Aydın’dan geldi ancak Mehmet Ali Erbil, Aygün Aydın’a pabuç bırakmadı ve Instagram üzerinden verdiği yanıtla yeni bir kavga konusu yarattı!

Bildiğiniz gibi Ece Ronay’ın Mehmet Ali Erbil’i ifşa etmesi magazin gündeminde büyük bir sansasyon yaratmıştı. Mehmet Ali Erbil ise mesajların kesilip biçildiğini ve bu nedenle de yanlış yansıtıldığını söyleyerek şu açıklamayı yapmıştı; “Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağına düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalayacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım. Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyi niyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.”

blank

Mehmet Ali Erbil’in Çilesi Bitmiyor!

Bu olayın ardından ise bir ifşa da Hakan Sabancı’nın eski kız arkadaşı Aygün Aydın’dan geldi. Aygün Aydın, Hakan Sabancı takıntısı ile biliniyor hatta bu uğurda hapis yatmışlığı bile var. Son olarak geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı’nın bir çocuğu olduğunu bile söyledi! Bugün ise Mehmet Ali Erbil hakkında bir iddia ortaya attı. Aygün Aydın, Mehmet Ali Erbil’in lise döneminde bir arkadaşının eteğinin altına elini soktuğunu söyledi.

blank

Bu iddianın ardından da elbette Mehmet Ali Erbil’den yanıt gecikmedi; “Sen önce Sabancı olayında kendini akla, sonra bana pislik at!” Bakalım Aygün Aydın cephesinden bu olayla ilgili açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz