Yaşadığı Zor Zamanlardan Sonra Sahalara Dönen Alişan Nihayet Bombayı Patlattı: Heyecan Tavan Yaptı!

Aleyna

Haberler

19 Ekim 2021

Yaşadığı Zor Zamanlardan Sonra Sahalara Dönen Alişan Nihayet Bombayı Patlattı: Heyecan Tavan Yaptı!

Covid-19, birçok vatandaşı sevdiklerinden ayırdı ve geride büyük bir acı kaldı. Bu acıyı yaşayan isimlerden birisi de Alişan oldu. Kardeşi Selçuk Tektaş’ı bu hastalık nedeniyle kaybeden Alişan, uzun süre yas tuttuktan sonra artık yavaş yavaş eski hayatına dönmeye başladı. Yeni projeler ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Alişan, bakın takipçilerine son olarak hangi sürprizini açıkladı!

Eski Günlere Dönüş!

Alişan kardeşini kaybettikten sonra uzun bir süre sessizliğe gömüldü. Selçuk Tektaş’ın mezarının başından bir an ayrılmayan ünlü sanatçı, oldukça zorlu bir dönem geçirdi.

Eşini bu zor zamanında bir an olsun yalnız bırakmayan Buse Varol da aynı yası tuttu ve bütün aile birbirine bu dönemde destek oldu.

Kardeş acısı, her ne kadar hiçbir zaman unutulmayacak bir acı olsa da Alişan; acısını içine gömüp eski iş yoğunluğunu dönmeye başladı.

Sevenleriyle bir araya gelmeye başlayan Alişan, Türkiye’nin farklı şehirlerinde konserler veriyor ve binlerce hayranıyla buluşuyor. Bununla da yetinmeyen Alişan, geçtiğimiz saatlerde hazırlığını yaptığı yeni projesini takipçileri ile paylaştı ve görenleri sevindirdi.

Klip Duyurusu Geldi!

Geçtiğimiz saatlerde stüdyodan bu fotoğrafı paylaşan Alişan, yeni klipinin duyurusunu yaptı ve görenleri heyecanlandırdı. Yeni şarkısına yepyeni bir klip çeken Alişan, bu projede emeği geçen arkadaşlarını da bu hikayesine etiketleyerek teşekkürünü etti. Yeni klipinin çıkış tarihi ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmayan ünlü sanatçı, önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacak mı, merak konusu. Biz de ünlü sanatçının bu yeni projesini merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz