Alişan’ın Güzel Eşi Buse Varol’un Kararsızlığı Herkesi Şaşırttı: Son Çare Olarak Bakın Ne Yaptı?

Aleyna

Haberler

18 Ekim 2021

Alişan’ın Güzel Eşi Buse Varol’un Kararsızlığı Herkesi Şaşırttı: Son Çare Olarak Bakın Ne Yaptı?

Instagram’ın sevilen simalarından Buse Varol, her geçen gün sosyal medyada büyümeye devam ediyor. Oyunculuğunun yanı sıra bir de markalarla yaptığı işbirlikleriyle adından söz ettirmeyi başaran Buse Varol, kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından bir süre sessizliğe gömülmüş olsa da; şimdilerde hem ailesi hem de yeğenleriyle sık sık vakit geçiriyor. Bugün ise oje seçiminde kararsız kalan güzelimiz bakın nasıl bir çare buldu?

Tektaş Ailesi Rahat Edemiyor!

Tektaş ailesinde sorunlar ve sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor. Alişan, kardeşini kaybettikten sonra bildiğiniz gibi kendisini yeğenlerine adadı. En büyük destekçisi ise Buse Varol! Buse Varol kendi çocuklarıyla yakından ilgilenirken, Alişan da Selçuk Tektaş’ın kızlarıyla ilgileniyor onları her gün okula götürüp okuldan alıyor ancak medyada çıkan son haberler Tektaş ailesini bir kez daha yaraladı. Alişan ise haberlere şöyle yanıt verdi:

“Ne kadar büyük bir haber, ne kadar büyük bir yanlış, Alişan yeğenlerini almaya gitmiş de özel park yeri kullanmış!!! Herkesin her gün park ettiği yere boş diye park etmeye çalışmak büyük bir ayrıcalık ve yasadışı bir şey!! Gerçekten bunu haber yapmak da büyük bir haber başarısı!!! Bu mübarek kandil günü bunu haber yapıp altına da vicdandan, merhametten, nasibini almamış herkesi Allah’a havale ediyorum..”

Buse Varol’un Büyük Kararsızlığı!

blank

Bu yanıtın ardından sessizliğe gömülen Alişan ve Buse Varol’u sonunda bugün görebildik. Sık sık Instagram hesabında paylaşımlar yapmaya devam eden güzel oyuncu, bugün gittiği bir güzellik merkezinde tırnaklarını yaptırırken kararsız kalınca çözümü Instagram takipçilerinin fikrini almakta buldu. İki çocuk annesi olmasına rağmen bakımından ve güzelliğinden taviz vermeyen Buse Varol, herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz