Mehmet Ali Erbil’den MasterChef Jürisi Danilo Zanna’ya Şok Sözler: “Allah’ın İtalyan’ına…”

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2023

Mehmet Ali Erbil’den MasterChef Jürisi Danilo Zanna’ya Şok Sözler: “Allah’ın İtalyan’ına…”

Türkiye’deki macerası devam eden İtalyan Şef Danilo Zanna, MasterChef Türkiye ile ekranlara geliyor ve jüri üyeliği görevine bu sezon da devam ediyor. Zanna’nın şeflik yetenekleri ve samimi kişiliği, Türk halkının sempatisini kazanmış durumda. Geçtiğimiz yıl 9 yıllık evliliğine son veren Zanna’nın bekarlığı uzun sürmedi ve güzel bir aşk hikayesiyle tekrar aşka yelken açtığı belirtiliyor. Şef Zanna, gönlünü Eda Alkaya’ya kaptırmış ve çift birlikte mutlu bir ilişki sürdürüyor.

Danilo Zanna ve sevgilisi Eda Alkaya, geçtiğimiz günlerde bir AVM’de objektiflere yakalandı. Alışveriş yaparken görüntülenen çift, basın mensuplarının birliktelikleri hakkında yönelttiği sorulara, gülümseyerek “Her şey yolunda arkadaşlar. Teşekkür ederim” şeklinde cevap verdi. Eda Alkaya ile görüntülenen ve keyfinin yerinde olduğunu söyleyen Zanna için, bir magazin sayfasına yorum yapan Mehmet Ali Erbil, herkesi şaşırttı. Mehmet Ali Erbil’in Danilo Zanna için yaptığı yorumu okuyan sosyal medya kullanıcılarının bazıları ise tepki gösterdi. Mehmet Ali Erbil Danilo Zanna’nın fotoğrafına, “Türkiye’de ünlü mü kalmadı Allah’ın İtalyanı’nı bütün reklamlarda oynatıyorsunuz. Ayrıca Türkiye’nin tanıtımı için bir şey yaptığı yok” diyerek eleştiride bulundu.

Cinsellik Açıklamasıyla Olay Olmuştu!

Geçtiğimiz günlerde ünlü şovmen Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programda Gökay Kalaycıoğlu’nun konuğu olmuştu. Programda pek çok konu konuşulsa da; Gökay Kalaycıoğlu’nun Mehmet Ali Erbil’e sorduğu cinsellik soruları magazin gündemine bomba gibi düştü. Mehmet Ali Erbil, yaşadığı sağlık problemlerine rağmen cinsel anlamda sağlıklı olduğunu söyledi. Ayrıca geçmişte davalık olduğu Ece Ronay konusunda da konuşmayı ihmal etmedi. Mehmet Ali Erbil, Kalaycıoğlu’nun “Bu kadar hastalık geçirerek uzun süre hastanede yattın. Vücudunun her yerine hortum girdi. Cinsel anlamda sağlıklı mısın?” sorusu üzerine de şunları söyledi: “Allah’ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim. Ben andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz