Mehmet Dinçerler ile Evliliğini 5 Ayda Sonlandıran Hadise Evliliğe Yeniden Yeşil Işık Yaktı!

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2023

Mehmet Dinçerler ile Evliliğini 5 Ayda Sonlandıran Hadise Evliliğe Yeniden Yeşil Işık Yaktı!

Ülkemizin en çok takip edilen ve en çok sevilen kadın şarkıcılarından olan Hadise, O Ses Türkiye sayesinde uzuuun yıllardır hayatımızın bir parçası. O Ses Türkiye yarışmasından sonra çıkarttığı şarkılarla gündeme gelen Hadise, en çok da özel hayatı ve aşklarıyla konuşuluyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Hadise için oldukça zorlu geçti, Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan güzelimiz, sessiz sedasız Çırağan Sarayı’nda nikah kıydı ve dünyaevine girmişti. Ancak 5 aylık evlilik 5 dakikada sonlandı.

Mehmet Dinçerler ile ayrıldıktan sonra “Feryat” şarkısını seyircileriyle buluşturan Hadise, sık sık eski eşine göndermeler yapmaktan da geri durmuyordu. Dün akşam ise Girne’de sahne alan güzelimiz yeniden evlenebileceğinin sinyallerini verdi.

Hadise, Evliliğe Yeşil Işık Yaktı!

Şarkıcılık kariyeri ve aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, önceki akşam Girne’de bir otelde sevenleriyle buluştu. Ünlü şarkıcı, sahne performansı, repertuvarı, enerjisi ve dans şovlarıyla dikkat çekti. Hadise, sahnede David Koma imzalı derin bacak yırtmaçlı siyah elbisesiyle göz kamaştırdı. Sahnesine son çıkarttığı ‘Feryat’ şarkısıyla başlayan Hadise, iki saat performans sergilediği sahnesinde 26 şarkı seslendirdi.

blank

Şarkı aralarında seyircileriyle sohbet eden Hadise, kendini ‘aşk kadını’ olarak ilan etti; “Ben sahneme ve seyircime aşığım! Bu anlatılamaz, ben aşk kadınıyım, severim aşkı. Zaten hayatımda aldığım kararlarla ilgili bunu görmüşsünüzdür, hep sizi seçtim ve seçeceğim.” Sosyal medyada aşk pozları paylaştığı Mehmet Dinçlerler ile evliliği beş ayda biten Hadise, kendisini izlemeye gelen 50 yıllık evli bir çifte, “Mutlu evliliğin sırrı nedir?” sorusunu yöneltip, ‘Saygı’ cevabını aldı. Çiftin yanıtı üzerine ünlü isim, “Evliliğe tekrardan inancımı kazandırdınız. Beni kıskandırmak için mi geldiniz?” sözleriyle yeniden evliliğe yeşil ışık yaktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz