Transparan Elbisesi Yüzünden Sosyal Medyada Çok Konuşulan Demet Akalın Eleştirilere Yanıt Verdi!

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2023

Transparan Elbisesi Yüzünden Sosyal Medyada Çok Konuşulan Demet Akalın Eleştirilere Yanıt Verdi!

Ünlüler camiasının en çok konuşulan isimlerinden Demet Akalın, attığı her adımla gündem olmayı başarıyor. Güzel şarkıcı yaz mevsimin başlamasının ardından soluğu Bodrum’da almış ve ailesiyle birlikte güzel bir tatilin tadını çıkarıyordu ancak dün akşam Kuruçeşme sahnesi için birkaç günlüğüne İstanbul’a geldi ve sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Fakat Demet Akalın’ın tercih ettiği kıyafetler sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Bundan birkaç ay önce kapalı bir elbise tercih ettiği için sosyal medyadan tepki alan Demet Akalın, “Benim sahneme aileler eşleriyle geliyor. Bazı şeylerin dozu kaçtı. ‘Hangimiz daha çok açalım?’ yarışı başladı.” şeklinde kendini savunmuş ve artık yaşı ilerlediği için açık kıyafetler tercih etmediğini söylemişti. Ancak Demet Akalın’ın Kuruçeşme için derin yırtmaçlı ve transparan kıyafetler giymesi ortalığı karıştırdı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Demet Akalın’ın eski açıklamalarını hatırlatarak güzel şarkıcıya yüklendi.

Demet Akalın’dan Açıklama Geldi!

Geçtiğimiz aylarda sahne öncesi kombinini sosyal medya hesabından paylaşan Demet Akalın!ın tepeden tırnağa uzun ve bol elbisesi hayranları tarafından beğenilmemişti. Bir takipçisinin “Abla elbise demişsin ama bu baya ferace” yorumuna sinirlenen Akalın, “Benim sahneme aileler eşleriyle geliyor.” şeklinde yanıt vermişti. Sahne kıyafetine gelen eleştirilere yanıt vermek isteyen Demo, 2. Sayfa programına bağlanmıştı; “Bazı şeylerin dozu kaçtı. ‘Hangimiz daha çok açalım?’ yarışı başladı. Geçen sene korkunçtu! Amerika’da bile bu kadar özgürlük yok. Bizim ülkemizden daha özgür bir ülke yok”

Dün akşam Kuruçeşme’de sevenleriyle buluşan Demet Akalın’ın tercih ettiği transparan ve derin bacak dekolteli iki farklı kıyafet sosyal medyada olay oldu. Demet Akalın’a eski açıklamaları hatırlatıldı. 10Haber’den Müge Dağıstanlı’ya konuşan Akalın, şunları söyledi: “Neresi edepsiz bu kıyafetimin? Beyonce’den çorladım. Transparan görmemişler! 7-8 kilo daha vereyim, o zaman görün beni. Bu yüzden günde bir öğün besleniyorum. Aç yaşıyorum aç!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz