Gülben Ergen’in İçine Seren Serengil Kaçtı! Instagram’da O Kişilere Demediğini Bırakmadı: “Öyle Soğuyorum ki..”

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Gülben Ergen’in İçine Seren Serengil Kaçtı! Instagram’da O Kişilere Demediğini Bırakmadı: “Öyle Soğuyorum ki..”

Güzel şarkıcı Gülben Ergen sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sık sık yaptığı açıklamalar ve yardım faaliyetleriyle gündeme gelen Gülben Ergen, bugün kar paylaşımı yapan ünlü arkadaşlarına sosyal medyadan demediğini bırakmadı. İçine Seren Serengil kaçmışcasına hasımlarına laf sokan Gülben Ergen’in hedefinde kimin ya da kimlerin olduğunu elbette bilemiyoruz!

İstanbul Kara Esir Oldu!

Son günlerde tüm Türkiye’de kar etkisini göstermeye devam ediyor. Özellikle de 20 milyona yakın İstanbul’da devam eden kar yağışı vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Binlerce kişi yollarda kalarak yardım beklemeye devam ederken sosyal medya ikiye bölünmüş durumda. Instagram’da karın, kışın keyifli yüzünü görüyor ve romantik paylaşımlarla kendimizden geçiyoruz ancak Twitter’da yolda kalan ve yardım bekleyen kişilerin yaşadıkları içimizi yakmaya devam ediyor.

Gülben Ergen

Bazı sosyal medya kullanıcıları İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na sitem etmeye devam ederken, bazı ünlülerimiz de, kendi camiasındaki isimlere laf sokmayı ihmal etmiyor. Bu kişilerden biri de güzel şarkıcı Gülben Ergen! Normalde açıklamaları, şarkıları ya da katıldığı yardım kampanyaları ise gündeme gelen Gülben Ergen, bugün içine Seren Serengil kaçmışcasına Instagram üzerinden keyifli kar paylaşımları yapan ünlü arkadaşlarına seslendi.

Gülben Ergen’i Hedefinde Kim Var?

blank

İsim vermeden büyük bir kesime demediğini bırakmayan Gülben Ergen’in sözleri herkesi şaşırttı. Güzel şarkıcı herkesi daha duyarlı olmaya davet etti; “Şu karda zevki sefa içerisinde olanlara hiç değil, sefasını göze soka soka paylaşım yapanlardan öyle soğuyorum ki. Açlıkla, hastalıkla, yoklukla sınav veren o kadar insan var ki. Sadece SMA hastası çocuklar başlı başına duyarlılık sebebi. Biraz duyarlılık, biraz!” Bakalım ilerleyen saatlerde ünlüler camiasından Gülben Ergen’e yanıt ya da destek mesajları gelecek mi? Göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz