Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’lı Masterchef All Star Başlıyor! Kimler Yarışacak?

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’lı Masterchef All Star Başlıyor! Kimler Yarışacak?

TV8’in sevilen yarışması Masterchef 6. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz 5 sezon boyunca onlarca yarışmacıyı ağırlayan Masterchef, bu yıl “All Star”, yani geçmiş sezonlarda yer alan başarılı yarışmacıları bir araya toplayarak; en başarılı yarışmacıyı bulacak. Aslında All Star konseptine Survivor’dan alışığız. Hatta Survivor All Star sezonlarına sürekli katılan birkaç yarışmacı bile mevcut. Ancak Masterchef, ilk kez All Star sezonuyla karşımıza çıkacak, bu nedenle kimlerin programa dahil olacağını bilemiyoruz.

Masterchef’in resmi Instagram hesabından bu yılın All Star olacağı açıklandı, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’da kendi Instagram hesaplarından bu duyuruyu yaptı. Bakalım bu sezon hangi yarışmacılar “En İyi” seçilmek için mücadele edecek? İsterseniz geçtiğimiz sezonların şampiyonlarını birlikte inceleyelim.

Geçtiğimiz YıllarınŞampiyonları

2018 – Uğur Kardaş

blank

Masterchef’in ilk sezonunda büyük bir rekabet vardı. Kerem ve Uğur arasındaki rekabet sezon boyunca devam etmiş ve büyük finalde kazanan Uğur Kardaş, 2018 MasterChef Türkiye’nin ilk şampiyonu olmuştu.

2019 – Cemre Uyanık

blank

2019 yılına geldiğimizde ise bu sefer Masterchef tarihinde ilk kez bir kadın yarışmacının kupayı kaldırdığını gördük. Alican ve Cemre finale kalan iki isimdi ve aralarındaki rekabet oldukça yoğundu. Oynanan final oyunu sonrasında ise en fazla puanı alan yarışmacı Cemre oldu. Cemre aynı zamanda, 2020 yılının şampiyonu Serhat Doğramacı ile ABD’de bir dönem beraber çalışmıştı.

2020 – Serhat Doğramacı 

Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu

Masterchef seyircilerine göre en iyi sezonlardan biri 2020’ydi! Pandemi nedeniyle ekranların yıldızı olan Masterchef’te oldukça iddiaları yarışmacılar yer aldı. Aynı evde kalan ve bu nedenle çok yakın arkadaş olan Barbaros ve Serhat arasında kupayı kaldıran isim Serhat oldu. Serhat, programa ilk katıldığında 2019 sezonunda şampiyon olan Cemre’yle bir dönem aynı yerde çalıştıklarını ve Cemre’nin çalışma tarzını beğenmediğini de dile getirmişti.

2021 – Eren Kaşıkçı 

blank

2021 Masterhef finalistleri Eren ve Hasan oldu. MasterChef Türkiye’de dün akşam finalin ilk turunda kazanan isim Eren oldu. Eren üç yemek sonunda 65, Hasan ise 59 puan aldı.

2022 – Metin Yavuz

blank

Finale yükselen iki isim olan Kıvanç ve Metin arasından şampiyon olan kişi Metin olmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz