Birce Akalay Dünyaca Ünlü Versace Markasının Yüzü Oldu, İlk Reklam Filmi Yayınlandı!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Birce Akalay Dünyaca Ünlü Versace Markasının Yüzü Oldu, İlk Reklam Filmi Yayınlandı!

Güzel oyuncu Birce Akalay, dünyaca ünlü giyim markalarından Versace’nin yüzü oldu, hatta ilk reklam filmi yayınlandı bile. Reklamda kolundaki saate dikkat çekilen Birce Akalay’ın güzelliği ise sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Bildiğiniz gibi ülkemizdeki ünlü oyuncular, dünyaca ünlü markaların ülke temsilcisi ve reklam yüzü olabiliyor. Geçtiğimiz senelerde Serenay Sarıkaya ünlü bir markanın reklam yüzü olacak, star isimlerle bir araya gelmişti. Birce Akalay da Serenay Sarıkaya’nın izinden giderek Versace markasının yüzü oldu!

Birce Akalay’dan “Oyunuzu Kullanın” Çağrısı

Türkiye’nin sevilen oyuncularından olan Birce Akalay, sosyal medyayı da aktif kullanan isimlerden biri. Hem Instagram hem Twitter’da sık sık takipçileriyle etkileşime giren güzel oyuncu son olarak seçimlere az bir süre kala, tüm takipçilerini oy kullanmaya teşvik etmek istemişti. 14 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimlerine günler kalırken ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından peş peşe paylaşımlar yaparak takipçilerine çağrı yaptı. Oyuncu Birce Akalay da Twitter hesabından paylaşım yaparak “Oyuna sahip çık” diyerek takipçilerine seslendi.

Twitter hesabından “Tercihlerimiz her ne olursa olsun, oylarımız önemli, oylarımız değerlidir. Bu sebeple ülkemizin dört yanından daha fazla gönüllüye ihtiyacımız olduğunu önemle belirtmek istedim. Sevgiler, güzel günler. Ben kahve severim sen çay tercihlerimiz değişiklik gösterebilir. Tıpkı 14 Mayıs’ta olacağı gibi. Ama değişmeyen tek bir gerçek var, oylarımıza sahip çıkmamız gerektiği. Cumhuriyet tarihinin en önemli en kritik seçiminde oylarımıza sahip çık, lütfen” şeklinde konuştu.

Birce Akalay Versace Markasının Reklam Yüzü Oldu!

Güzel oyuncu Birce Akalay, dünyaca ünlü giyim markalarından Versace’nin yüzü oldu, hatta ilk reklam filmi yayınlandı bile. Reklam filminde Birce Akalay’ın kolunda son sezondan Versace saat olduğunu görüyoruz, saatin değeri ise yaklaşık 80 bin TL civarında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz