Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna Şok Oldu: Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu Yarışmacıya Öyle Bir Şey Söyledi ki…

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna Şok Oldu: Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu Yarışmacıya Öyle Bir Şey Söyledi ki…

İzlerken adeta karnımızı acıktıran yarışma MasteChef, 2021 sezonuna da bomba gibi girdi. Şu sıralar ilk elemeleri yapılan yarışmaya bu yıl da son derece yetenekli yarışmacılar katıldı.

Masterchef Yine Seyircinin Gözdesi

Bu yıl 3. sezonu ile Tv8 ekranlarına gelen Masterchef, yeni bölümleri ile de birçok şefin ve şef adayının hayallerine ev sahipliği yapıyor. Birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı, hiçbir okulda öğrenilemeyecek derslerin verildiği ve çok eğlenceli anların yaşandığı Masterchef’in her bölümü seyirci tarafından merakla bekleniyor.

Şeflerin Jüriliği Bırakacağı İddiaları Çok Konuşulmuştu

Geçtiğimiz aylarda Masterchef’in yeni bölümleri heyecanla beklenirken bir yandan da şeflerin ayrılacağı yönündeki haberler gündemi meşgul ediyordu. İddialara göre geçen sezonda elenecek yarışmacıların erkenden ifşa edilmesi Mehmet şefi son derece rahatsız etmişti ve bu yüzden yeni sezonda yer almayacaktı.

blank

Gözler Mehmet şefe çevrilmişken kendisinden bu konuda bir açıklama gelmedi. Ardından Danilo Zanna’nın jüriliğe veda edeceği konuşulmaya başladı. Reklam filminde oynayan Danilo şefin ise bu sebeple Masterchef 2021 jüri kadrosunda yer almayacağı düşünülüyordu.

blank

Somer şefin Avustralya’da yaşaması ise akılları bulandırdı. Pandemi sebebiyle uçuşlar ve seyahatler yasaklanıyorken Somer şefin de Türkiye’ye gelememe ihtimali doğmuştu. Ancak düşünüldüğü gibi olmadı ve tüm jüri üyeleri Masterchefin yeni sezonunda buluştu.

Yarışmada Eğlenceli Anlar Yaşanıyor

Zaman zaman yarışmacıların heyecanı ve becerileri yarışmaya damga vururken, bazen de şeflerin esprileri seyirciyi kahkahaya boğuyor. Özellikle Danilo şefin bozuk Türkçe’si ve Somer şefin soğuk esprileri izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

Somer Şef Racon Kesti!

Geçtiğimiz bölümde yine o keyifli anlardan biri yaşandı. Yemeğini yapmak üzere stüdyoya gelen bir yarışmacının üzerinde çince yazılar yazan bir tişört vardı. Sürenin sonunda Somer şef yarışmacıya yazıların anlamının ne olduğunu sordu. Tişörtünün ön yüzündeki yazıları “Burada ‘sorun yok’ yazıyor” şeklinde açıklayan yarışmacı, sırt kısmındaki yazılar için ise “Bana evet der misiniz? yazıyor olabilir, emin değilim” ifadesini kullandı.

Yarışmacının bu açıklamasına Danilo şef kahkahalarla gülerken, Mehmet şef tepkisiz kaldı. Somer şef ise yarışmacıya tatlı sert çıkıştı: “Burada kötü esprileri ben yaparım!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz