Sonunda O da Çıldırdı! Serkay Tütüncü Fiyatları Görünce Twitter’da Ağzına Geleni Söyledi

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Sonunda O da Çıldırdı! Serkay Tütüncü Fiyatları Görünce Twitter’da Ağzına Geleni Söyledi

Ünlü oyuncu Serkay Tütüncü, memleketi Alaçatı’da olan bitene sonunda fena patladı. Alaçatı’daki mekanların inanılmaz fiyatlarına sitem eden oyuncu, güldüren öneriler yaptı.

Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü, fenomen yarışma “Survivor” sayesinde hayatımıza giren isimlerden biri. Finale yürüyen ve herkesin sempatisini kazanan Serkay Tütüncü, yarışmadan sonra memleketi Alaçatı’dan İstanbul’a yerleşme kararı aldı. Uzun süredir hayalini kurduğu oyunculuk için dersler almaya başlayan ünlü isim, son dizisi “Masumiyet”te ilk kez başrol oynadı ve kendini sektöre kabul ettirmeyi başardı.

İlayda Alişan Serkay Tütüncü

Dizide aşkı da bulan Serkay Tütüncü, partneri İlayda Alişan’la aşk yaşamaya başladı. Çifte kumrular, dizi bittiğinden beri birlikte tatil yapıyor. Bugünlerde de Serkay Tütüncü’nün memleketi Alaçatı’dalar. Ama son paylaşımına bakacak olursak, memleketi olmasa Serkay Tütüncü’nün Alaçatı’ya adım atmayabileceğini düşünüyoruz!

Fiyatlar Onu da Yordu

Serkay Tütüncü

Alaçatı’nın olağanüstü yüksek mekan ve otel fiyatları, sonunda Serkay Tütüncü’yü de bezdirdi. Her zamanki esprili tarzıyla, Alaçatı’da tatil yapmak isteyenlere bazı önerilerde de bulundu. Tatil yatırımı tavsiyeleri herkesi çok güldürdü!

Alaçatı’da tatil yapacaksanız önce dededen kalma arsalarınızı, varsa elde avuçta yastık altı birikimlerinizi, hiç olmadı tanıdığınız bir banka müdürü falan varsa kredi çekin” diyen Serkay Tütüncü, “İki hasır serpiştirip, bir Buddha heykeli koyunca Cin Tonic 984 TL oluyor çünkü” diyerek gelinen korkunç durumu özetledi. Dahası, otellerin de aşağı kalır yanı yoktu!

Arkadaşlarım geldi, ‘Nerede kalacağız?’ diyor. Bir-iki otel önerdim, ‘Namaste odamız var gecelik 4500₺’ demişler” diyen Serkay Tütüncü, “Osho bu kadar para kazanmadı be şu namastelerden. Vallaha bravo Alaçatı” diyerek otel yöneticileriyle dalga geçti. Ünlü oyuncu, bu fırsatçılık konusunda çok haklı. Hayat pahalılığı her yanı sarsa da, tatil mekanlarındaki ücretlendirmenin insafla bağdaşır bir yanı yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz