Meltem Cumbul Strasbourg’da Hayranları ile Buluştu

Meltem Cumbul Strasbourg’da Hayranları ile Buluştu

Türk Sineması’nın değerli ve yetenekli oyuncularından olan ve ayrıca Oyuncular Sendikası Başkanı olan Meltem Cumbul, Strasbourg’da hayranları ile buluştu. 1997 yılından sonra ilk defa Strasbourg’u ziyaret eden ünlü sanatçımız Meltem Cumbul, düzenlenen program kapsamında, 2013 yapımı Yönetmen A. Taner Elhan’ın komedi dram tarzındaki sinema filmi ‘Kadın İşi Banka Soygunu’ gösteriminde izleyenleri ile bir araya geldi.

Güzel ve başarılı oyuncu Meltem Cumbul, Strasbourg’da yer almaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyleyerek, ‘İki ayrı film ile buraya katılmak büyük bir mutluluk oldu. Kadın İşi Banka Soygunu ve Yaktın Beni filmlerinin gösterimlerinin güzel bir şekilde geçmesini diliyorum.’ şeklinde konuştu.

Bu Sinema Filmlerimizin İlk Tohumlarının Atıldığı Bir Mekandır

Usta ve ünlü oyuncularımız arasında yer alan Uğur Yücel’de yönetmen olarak Kadın İşi Banka Soygunu film gösterimini izleyen izleyiciler arasındaki yerini aldı. Cumbul ise sözlerine şu şekilde devam etti;

‘En sevdiğim sinema salonlarından birisindeyim. Odyssee sinemasında hayatımda büyük bir değere ve öneme sahip olan yeni dostlar kazandım. Burada olmaktan her zaman büyük bir mutluluk duyuyorum. Odyssee sineması bütün filmlerimizin ilk hayat bulduğu bir mekandır.’

Rol aldığı filmin konusuna da kısaca değinen ünlü sanatçı, ‘İzleyeceğiniz film sağlık problemleri yaşayan bir kadının trajik hikayesini anlatıyor. Bu filmde kadınlar arasındaki dayanışmanın önemini sizlere göstermeye çalıştık. Filmdeki sağlık sorunlu bir kadının psikolojisini yakından izleyenlerimiz ile paylaştık.’ diyerek sözlerine devam etti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz