Menajerimi Ara Dizisine Bomba Transfer! Burak Tozkoparan Katıldı

Aleyna

Star TV

14 Ekim 2020

Menajerimi Ara Dizisine Bomba Transfer! Burak Tozkoparan Katıldı

Her hafta ünlü yıldızları konuk eden Menajerimi Ara dizisine bu kez daimi bir oyuncu katıldı. Ünlü oyuncu Burak Tozkoparan, Emir karakteriyle diziye dahil oldu.

Ay Yapım’ın Star TV için hazırladığı Menajerimi Ara dizisi bir ajansta geçiyor ve televizyon sektörünün iç yüzünü eğlenceli bir anlatımla gözler önüne seriyor. Her hafta ünlü oyuncuları konuk eden Menajerimi Ara dizisi, özellikle dün akşam Burçin Terzioğlu’nun konuk olduğu bölümle ses getirdi. Ancak dizinin reytingi beklenenin çok altında kaldı.

Menajerimi Ara’nın Günü Değişti

Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Canan Ergüder ve Barış Falay

Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu ve Ahsen Eroğlu gibi isimleri buluşturan sağlam kadro beklentileri çok yükseltti. Konusu gereği her hafta yıldız oyuncuları kendileri olarak izlememiz de heyecan verici. Tuba Büyüküstün, Alican Yücesoy, Nebahat Çehre, Nükhet Duru, İrem Derici, Hazal Kaya, Burçin Terzioğlu ve Demet Akbağ diziye konuk olan isimlerden yalnızca birkaçı. Ekranlardaki dramdan biraz uzaklaşıp eğlenceli bir havaya sahip olması da diziyi diğerlerinden ayırdı.

Deniz Can Aktaş ve Ahsen Eroğlu

Ancak sezona çok iyi başlayan Menajerimi Ara dizisi Masumlar Apartmanı’nın estirdiği rüzgara ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dönüşüne dayanamadı. Reytinglerde bir türlü bekleneni veremeyen dizinin gününün değişmesi için sosyal medyada adeta seferberlik başladı.

Menajerimi Ara dizisinin izleyicilerinin dilekleri nihayet gerçekleşti. Dizi 18 Ekim’den itibaren pazar günleri yayınlanmaya başlayacak. Ancak diziyle ilgili tek değişiklik bu değil.

Burak Tozkoparan Kadroya Katıldı

Burak Tozkoparan

Menajerimi Ara kadrosuna yeni bir isim katıldı. Ünlü oyuncu Burak Tozkoparan, Emir karakteriyle diziye dahil oldu. Tozkoparan’ın karakterinin ayrıntıları ise henüz açıklanmadı.

Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik de yapan Burak Tozkoparan, Paramparça ve Kırgın Çiçekler dizisiyle şöhrete kavuştu. Tozkoparan bu sezon Gençliğim Eyvah dizisinde oynuyordu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz