Yalı Çapkını Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Mert Ramazan Demir, O Marka ile El Sıkıştı Reklam Yüzü Oldu!

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2023

Yalı Çapkını Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Mert Ramazan Demir, O Marka ile El Sıkıştı Reklam Yüzü Oldu!

Son döneme damgasını vuran oyunculardan biri de Mert Ramazan Demir. Yalı Çapkını dizisiyle akıllara kazınan yakışıklı oyuncu, kısa süre içinde genç kızların sevgilisi olmayı başardı. Sempatik tavırları ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Mert Ramazan Demir, rol arkadaşı Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. İkili geçtiğimiz günlerde tatilde görüntülense de Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ile aşk dedikodularını reddetti ve arkadaş olduklarını söyledi. Bu aşk dedikodularının ardından, yakışıklı oyuncu hakkında yeni bir bilgiye daha eriştik. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yalı Çapkını dizisinin yakışıklı oyuncusu Mert Ramazan Demir, Dimes markasının reklam yüzü olmuş.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Hakkında Aşk İddiaları!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda ekranlara gelmeye başlayan Yalı Çapkını dizisi, yayınlandığı günlerde reytinglerde üst sıralarda yer almayı başarıyor. Dizi, sadece reytinglerde değil sosyal medya platformlarında da sıklıkla konuşulmaya devam ediyor. Özellikle güzel oyuncu Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in birbiri ile uyumu sosyal medyada çok konuşuluyor, ikili hem dizide hem gerçek hayatta birbirlerine oldukça yakıştırılıyor.

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir, bir süredir aşk haberleriyle magazin gündeminden düşmüyor. Aralarında aşk olduğu konuşulan çiftin geçtiğimiz günlerde İzmir tatiline gittiğine dair görüntüler magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin yakın görüntüleri sosyal medyada dolaşan aşk iddialarını güçlendirmişti. Afra Saraçoğlu, rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile hakkında çıkan aşk iddialarına dair konuştu. Mert Ramazan Demir ile aralarında çıkan aşk iddiaları için ilk kez konuşan güzel oyuncu, “Çok sevdiğim dışarıda da görüşmekten zevk aldığım arkadaşım” ifadelerini kullandı. Güzel oyuncu, Mert Ramazan Demir ile aşk iddialarına yanıt olarak ise; “Öyle bir şey yok” yanıtını verdi.

O Markanın Reklam Yüzü Oldu!

Aşk iddialarının ardından biraz da kariyerden bahsedelim! Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yalı Çapkını dizisinin yakışıklı oyuncusu Mert Ramazan Demir ünlü meyve suyu markası Dimes’le anlaşmış ve markanın reklam yüzü olmuş. Dimes Cool Lime Özü için hazırlanan reklam kampanyası “Göründüğünden Daha Fazlası” sloganıyla bu yaz yayında olacak. Markanın Demir’i Gençliği ve yenilikçiliği sahiplenen tarzı nedeniyle seçtiği öğrenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz