Mersin’de Sahneden Düşüp Hastanelik Olan Kibariye’nin Sağlık Durumunu Bakan Koca Açıkladı!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

Mersin’de Sahneden Düşüp Hastanelik Olan Kibariye’nin Sağlık Durumunu Bakan Koca Açıkladı!

Gün geçmiyor ki, ülkemizde ilginç olaylara şahit olmayalım. Dün akşam saatlerinde yaşanan bir kaza hepimizi oldukça korkuttu. Kibariye, Mersin’de Romanların yaşadığı Turgut Reis Mahallesi’nde Romanlar Buluşması’nda sahneye çıktı.Sahneye atlayan kişiyi Kibariye’den uzaklaştırmak için müdahalede bulunan güvenlik görevlisi bu sırada Kibariye’ye çarptı. Hasteneye kaldırılan Kibariye’nin sağlık durumu hakkında son bilgi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan geldi. Bakan Koca, Kibariye’nin sağlık durumunun iyi olduğu açıkladı.

Kibariye, Sahneden Düşerek Hastenelik Oldu!

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından olan Kibariye, dün Mersin’de Romanlar Buluşması etkinliğinde sahneye çıktı. ancak konser sırasında büyük bir kaza geçirdi. Kibariye’yi seven kişiler konser sırasında sahneye çıkmak isteyince olanlar oldu. Şarkıcının korumaları, Kibariye’yi korumak için atılınca; korumalardan biri Kibariye’ye çarptı.

Çarpmanın etkisiyle Kibariye sahneden yere düştü. Olay sonucu baygınlık geçiren Kibariye, apar topar özel bir hastaneye kaldırıldı, ilk tetkiklerin ardından ünlü şarkıcı Mersin Devlet Hastanesine sevk edildi. Kibariye Mersin’de Romanların yaşadığı Turgut Reis Mahallesi’nde Romanlar Buluşması’nda sahneye çıktı. Şarkılarıyla herkesi zaman zaman eğlendiren, zaman zaman hüzünlendiren Kibariye, sahnesine devam ederken talihsiz bir olay yaşandı. Sahneden düşen Kibariye, sevenlerini ve hayranlarını çok korkuttu ancak alınan son bilgilere göre, Kibariye’nin sağlık durumu oldukça iyiymiş.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan Kibariye Açıklaması!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kibariye’nin sağlık durumuyla ilgili Twitter hesabından bir mesaj paylaştı. Bakan Koca, paylaşımında “Ses sanatçımız Kibariye sahnede yaşadığı talihsiz bir olay sonucu yaralandı. Tedavisi Mersin Şehir Hastanesi’nde devam ediyor. Bilinci yerinde. Bir süreliğine gözlem altında tutulup taburcu edilecek. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum: Sesinizle, neşenizle sizi tekrar aramızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz