Şeyma Subaşı’nın Marakeş’teki Düğününde Giydiği Gelinliğin Fiyatı Belli Oldu: Duyanlar Çok Şaşırıyor!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

Şeyma Subaşı’nın Marakeş’teki Düğününde Giydiği Gelinliğin Fiyatı Belli Oldu: Duyanlar Çok Şaşırıyor!

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, Fas’ın Marakeş şehrinde geçtiğimiz hafta şaşalı bir düğünle evlendi. Nikahı aile arasında İstanbul’da yapan çiftimiz, düğün için Fas’ı tercih etti. Düğün ve nikah konusunda pek çok farklı iddia ortaya atıldı, çok şey konuşuldu, yazıldı ancak Şeyma Subaşı’nın düğününe damga vuran gelinliği oldu! Toplamda 5 farklı kıyafet tercih eden güzelimizin asıl düğün için gelinliğe tam 11.400 dolar ödediği söyleniyor. Gelinliği tasarımcısı ise Galia Lahav.

Düğün Hakkında İddiaların Ardı Arkası Kesilmedi!

Bizler her ne kadar Şeyma Subaşı’nı, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile ilişkisi sayesinde tanıyor olsak da; ikilinin ilişkisi sonlandıktan sonra Şeyma Subaşı özellikle de Instagram takipçileri sayesinde magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Hatta dönem dönem eski eşinden bile daha çok konuşuyoruz kendisini. Hal böyle olunca güzelimizin attığı her adım olay oluyor! Eniştemiz Meedo ile 3 yıldır çalkantılı sevgililik döneminin ardından sonunda evlendiler.

Evlilik döneminde pek çok iddia ortaya atıldı. Şeyma Subaşı için hamile olduğu söylendi, Meedo’nun davetlilerin uçak ve otel masraflarını ödemeyeceği iddia edildi, son olarak da Meedo ve Şeyma arasında nikahtan sonra evlilik sözleşmesi yapıldığını bile duyduk. Ancak ilk iki iddia asılsız çıktı, üçüncü hakkında da bilgimiz yok! Düğün döneminde konuşulan bir diğer olay ise Şeyma’nın ablası Kübra Açıl’ın düğüne katılmaması oldu. Ablasını düğününe çağırdığını ancak bahaneler üreterek gelmek istemediğini söyleyen Şeyma Subaşı ve ablası arasında ipler oldukça gergin! Bu gerginliğin sebeplerinden biri de Kübra Açıl’ın Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile çok yakın olmasına bağlanıyor.

Gelinliği İçin 228 Bin TL’yi Gözden Çıkartmış!

Tüm bu iddiaların ardından Şeyma Subaşı ve Meedo sonunda evlendi! Özellikle Şeyma’nın düğün için tercih ettiği gelinlik sosyal medya kullanıcıları tarafından da çok beğenildi. Çok beğenilen gelinliğin tasarımcısının Galia Lahav olduğu ortaya çıktı. Özel bir koleksiyondan gelinliğini seçen güzelimizin düğün için gelinliğe tam 11.400 dolar ödediği söyleniyor. Yani yaklaşık olarak 230 bin TL!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz