Serenay Sarıkaya Çekimlerden Paylaştığı Pozla Yaktı Geçti: “Aslan gibiyim!”

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2020

Serenay Sarıkaya Çekimlerden Paylaştığı Pozla Yaktı Geçti: “Aslan gibiyim!”

Son yılların en popüler oyuncularından Serenay Sarıkaya, reklam yüzü olduğu bir markanın fotoğraf çekimlerinden iddialı bir poz paylaştı. Sarıkaya’nın fotoğrafına anında yüz binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Son yılların tek “yıldız” ismi olarak görülen Serenay Sarıkaya, Medcezir dizisiyle yakaladığı popülariteyi Fi dizisindeki Duru karakteriyle arşa çıkardı. Güzel sesiyle de dikkat çeken oyuncu Alice müzikalinde de başrol oynadı. Ancak ünlü oyuncuyu uzun zamandır sadece Cem Yılmaz’la yaşadığı bir dargın bir barışık ilişkiyle görür olduk. Eski popülaritesini tekrar elde edemeyeceği konuşulmaya başlandı.

Serenay Geri Döndü!

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, başrolünde oynadığı Bergen filminin çekimleri pandemi yüzünden durunca eve kapandı. Sarıkaya’dan uzun bir süre ses seda çıkmadı. Arada bir çıkan haberler de Cem Yılmaz’la yaşadığı ilişki üzerineydi.

Yavaş yavaş kabuğundan çıkan Serenay Sarıkaya, yeni proje haberleriyle gündeme geldi. Henüz netlik kazanmasa da Sarıkaya’nın tekrar iddialı bir dijital dizide yer alacağı konuşuluyor. Bu kez dizisinin uluslararası platformlardan birinde yayınlanması bekleniyor.

Çok İddialı Mesaj!

Serenay Sarıkaya’nın setlere dönüşü ise bir reklam filmi için oldu. Sarıkaya’nın “ısınma turları” olarak nitelenen reklam çekimlerinden geriye ise bu iddialı poz kaldı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Çekimdeyken hissettiğim?// aslında ben?

Serenay Sarıkaya (@serenayss)'in paylaştığı bir gönderi ()

Serenay Sarıkaya’nın verdiği “Aslan gibiyim” pozu son aylarda eski havasının söndüğünü ve toparlanamayacağını iddia edenlere bir mesaj gibiydi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz