Merve Dizdar Eşini Doğum Gününde İfşa Edince İpler Gerildi: Gülhan Altundaşar İntikam Yemini Etti!

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Merve Dizdar Eşini Doğum Gününde İfşa Edince İpler Gerildi: Gülhan Altundaşar İntikam Yemini Etti!

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nında Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar bugün eşi Gülhan Altundaşar’ın doğum gününü Instagram hesabından kutlamayı ihmal etmedi. Ancak güzel oyuncunun kutlamasına “ifşa”lar da karışınca Gülhan Altundaşar’dan intikam yemini geldi!

Son zamanların en sevilen dizilerinden biri şüphesiz Masumlar Apartmanı! Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı yayınlandığı günde reyting sıralamasını domine etmeyi başarıyor. Ancak dizinin bu kadar popüler olmasının tek nedeni kaotik ortamı ya da senaryosu değil. Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar gibi son dönemde yıldızları parlayan oyuncuların bulunduğu set ekibi her hafta bizlere oyunculuk dersi veriyor!

blank

Merve Dizdar’ın Oyunculuk Yeteneği Herkesin Dilinde!

Genellikle komedi yapımlarında izlemeye alışık olduğumuz Merve Dizdar ise ilk defa Masumlar Apartmanı dizisinde yetenekleri tüm Türkiye’ye gösterme fırsatı yakaladı. Aslında güzel oyuncu Masumlar Apartmanı’nda oynamıyor adeta yaşıyor! Gülben karakteriyle tamamen bütünleşen Merve Dizdar’ın yeteneğine diyecek söz yok.

blank

Ancak kameralar kapanınca, dizide canlandırdığı Gülben’in aksine oldukça neşeli ve eğlenceli biri olan Merve Dizdar özellikle de Ezgi Mola’yla çok yakın arkadaş. Set dışında da sık sık görüşen ikili Instagram’da ki atışmalarla takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Fakat Merve Dizdar’ın Instagram’da eğlendiği tek kişi Ezgi Mola değil!

Merve Dizdar

Gürhan Altundaşar’dan İntikam Yemini Geldi!

Sık sık eşi Gülhan Altundaşar’ın da fotoğraflarını ifşa eden Merve Dizdar, bugün yine yaptı yapacağını. 2018 yılında nikah masasına oturan çiftimiz Instagram paylaşımlarıyla ve mütevazı hayatlarıyla herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bugün ise Gülhan Altundaşar’ın doğum günüydü.

blank

Eminiz ki Merve Dizdar, eşinin doğum günü için özel hazırlıklar yapmıştır. Ancak Instagram’da yaramazlık yapmayı seven güzel oyuncu; eşi Gülhan Altundaşar’ın eğlenceli ve komik fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşınca ortalık karıştı! Eşinin kendisi için paylaştığı fotoğrafları restory (bu kelimeyi ben uydurdum, evet) yaparak kendi hesabında da paylaşan Gülhan Altundaşar, Merve Dizdar’a intikam yemini verdi! Bakalım Gülhan Altundaşar’dan nasıl bir intikam gelecek?

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz