Arzu Sabancı’ya Kolonya Getirin! Ultrason Paylaşan Aygün Aydın’ın Tweetleri Kafa Karıştırdı: Baba Hakan Sabancı mı?

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Arzu Sabancı’ya Kolonya Getirin! Ultrason Paylaşan Aygün Aydın’ın Tweetleri Kafa Karıştırdı: Baba Hakan Sabancı mı?

Aygün Aydın dün akşam sosyal medyaya ve Sabancı ailesine bir bomba bıraktı sonrasında ise sessizliğe gömüldü! Hamile olduğunu iddia eden Aygün Aydın’ın Instagram’da paylaştığı ultrasondan sonra attığı Tweetler herkesin kafasını karıştırdı. Aygün Aydın gerçekten 3 aylık hamile mi? Bebeğin babası Hakan Sabancı mı? Arzu Sabancı’ya biri kolonya getirebilir mi? Kadın kalpten gidecek!

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Hakan Sabancı’nın Çilesi!

Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı takıntısında yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İlk olarak Hakan Sabancı’nın arkadaş ortamına giren ve onunla tanışmaya çalışan Aygün Aydın sonrasında ünlü playboyun yabancı mankenlerin paylaştığı iç çamaşırlı pozlarını beğendiğini görünce Instagram hesabından isyanını dile getirmiş ve kendisini eleştiren magazin sayfalarına veryansın etmişti.

Aygün Aydın

Hatta bununla da yetinmeyen güzelimiz Hakan Sabancı’yla mesajlaşmalarını ifşa edince ortalık çok karışmıştı! Her açıklamasıyla daha da dibe batan Aygün Aydın, Hakan Sabancı’dan sonra Söylemezsem Olmaz yorumcuları Seren Serengil ve Arto’yla kavga etmeye başlayarak hayatının hatasını yapmıştı. Haklı çıkmak için belaltı vurmaktan çekinmeyen Seren Serengil ve Arto, yayına bir kadını bağlayarak Aygün Aydın’ın eskortluk yaptığını iddia etmiş ve sonrasında bazı mesajlaşmalar canlı yayında ifşa edilmişti.

Hakan Sabancı ve Aygün Aydın

Hamilelik İddiası Sonrası Olay Tweetler!

Bu olayın ardından gözyaşlarına boğulan Aygün Aydın, hem Türk halkına hem de Hakan Sabancı’ya küfürler ederek vatandaşlıktan çıkacağını söyleyerek Londra’ya gitti. Ancak sonrasında Londra’ya gitmediği ortaya çıktı. Son olarak ise Hakan Sabancı’nın kendisi hakkında koruma kararı çıkarttığını öğrenen Aygün Aydın yine Hakan Sabancı’ya hakaret etmekten geri durmadı. Bu sefer tam sular duruldu, yavaş yavaş Aygün Aydın’ı hayatımızdan çıkartıyoruz derken dün akşam güzelimizden bir bomba daha geldi!

blank

Instagram hesabında ultrason görüntüsü paylaşan Aygün Aydın; “3 aylıkmış. Şok geçiriyorum!” açıklamasıyla tüm magazin camiasını karıştırmayı başardı. Birçok Instagram magazincisi 3 aylık ultrasonun bu şekilde gözükmeyeceğini iddia etse de Aygün Aydın’ın bu hamlesi özellikle de Arzu Sabancı’yı oldukça etkilemiştir! Bu paylaşımdan sonra Twitter’dan Hakan Sabancı’ya yönelik Tweetler atmaya devam eden Aygün Aydın herkesin kafasını karıştırdı. Acaba gerçekten hamile mi? Ve bebeğin babası Hakan Sabancı mı? Bu iddia doğruysa yer yerinden oynar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz