Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu’dan Arabada Minik Yolcuyla Çılgın Performans

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu’dan Arabada Minik Yolcuyla Çılgın Performans

Kırmızı Oda dizisi ile hayatımıza giren Feyyaz Şerifoğlu, şu sıralar Camdaki Kız dizisindeki younculuğuyla dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Dizilerin yeni jönü Feyyaz Şerifoğlu’nun yetenekleri saymakla bitmiyor.

Kırmızı Oda ile Tanıdık

Feyyaz Şerfioğlu’nu hepimiz Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Can karakteri ile tanıdık. Aynı dizide Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik ile uyumu gözlerden kaçmayan Şerifoğlu’nun yer aldığı Kırmızı Oda sahnelerini izlemeye doyamadık.

blank

İkili arasındaki uyum izleyiciler gibi yapımcıların da gözünden kaçmamış olacak ki, Camdaki Kız dizisinin başrollerini de Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşıyor. Yakışıklı oyuncunun oyunculuğu kadar sesi de hayranlarını büyülüyor.

Tek Yeteneği Oyunculuk Değilmiş!

blank

Feyyaz Şerifoğlu, Rize’de dünyaya geldi ve çocukluğundan beri müzikle iç içe büyüdü. Müzikal yeteneği anneannesi tarafından keşfedilen Şerifoğlu, piyano çalarak başladığı müzisyenlik dalında bir hayli yol katetti. Babasının isteği üzerine Tekstil Mühendisliği Bölümünden mezun olan Feyyaz Şerifoğlu, profesyonel hayatını müzik üzerine şekillendirdi. O Ses Türkiye yarışmasına iki kere katılarak, 2013 yılında kısa bir süre yarışan Şerifoğlu daha sonra Behzat Gerçeker’in yönetimindeki Enbe Orkestrası’na katıldı. O sırada dikkatleri üzerine çeken yetenekli müzisyen başta Ajda Pekkan olmak üzere bir çok ünlü şarkıcıya vokalistlik yaptı.

1 Milyon Kez İzlendi!

blank

Feyyaz Şerifoğlu’nun Gidene isimli single parçası için çektiği klip youtube’da 1 milyon izlenme sayısına ulaştı. Sonrasında oyunculuk eğitimi alan yakışıklı jön, müzisyenliğin yanı sıra oyunculuk kariyerinde de kısa sürede başarıya ulaştı.

Küçük Vokalisti ile Performansı Göz Kamaştırdı

Ünlü oyuncu Feyyaz Şerifoğlu, geçtiğimiz günlerde yeğeni ile birlikte şarkı söylediği bir videoyu sosyal medya hesabında paylaştı. Yakışıklı oyuncu, ‘Çok Özledim Dayıcım’ notuyla yeğenine duyduğu özlemi dile getirdi. Sesiyle dinleyenleri büyüleyen Şerifoğlu’nun paylaşımı takipçileri tarafından beğeni topladı. Yakışıklı jönün videosuna, hayranları tarafından övgü dolu yorumlar yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz