Meryem Uzerli, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da!

Meryem Uzerli, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da!

Meryem Uzerli’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekibine dahil olabileceği yönündeki haberler bir süredir gündemde yer alıyordu. Uzun süredir gündeme gelen bu haberler sonunda gerçeğe dönüştü. Gecenin Kraliçesi adlı dizide Murat Yıldırım ile birlikte başrollerde yer alan Meryem Uzerli, projenin sonlanmasından sonra bir süredir ortalıkta gözükmüyordu.

Bu kısa süreli ayrılıktan sonra ise ATV ekranlarının başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine ünlü oyuncunun dahil edilebileceği haberleri yayınlanmaya başlamıştı. Haberleri yayınlayan ünlü oyuncunun hakkında ortaya atılan iddialar bu kez resmi olarak duyurulmuş oldu.

Ekim Ayında Başlıyor

Yeni sezon öncesinde yapılan oyuncu transferleri arasında bu kez Meryem Uzerli’nin de adı geçiyor. Yapım şirketi tarafından resmi olarak açıklanan bu haber sonrasında dizinin senaryosunda ne gibi değişiklikler yapılabileceği de merak ediliyor.

Geçtiğimiz sezonda iki ayrı kadın arasında kalan ve keyfin dibine vuran Hızır’ın bu sezon üç ayrı kadın arasında kalabileceği söyleniyor. Ekim ayında ATV ekranlarında başlayacak olan yeni sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bölümlerinde tüm sorular netleşmeye başlayacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz