Mesut Yar Star TV’de Program Yapacağını Belirtti

admin

Kanal D

2 Nisan 2016

Mesut Yar Star TV’de Program Yapacağını Belirtti

Türk televizyonlarında hazırladığı sabah programları, belgeseller ve talk show programları ile ünlenen Mesut Yar, geçtiğimiz günlerde 360’da yayınlanan Elifnağme adlı programa konuk olarak samimi açıklamalar yaptı.

Burada Laf Çok adlı programının CNN Türk’teki yayın hayatına veda etmesinden sonra yeni projeleri hayata geçirmek için çalıştığını söyleyen Mesut Yar yayın hayatı biten programı hakkında, ”Yeterince uzun soluklu bir çalışma olmuştu. 6 sezon boyunca programa devam ettik. Ancak Star TV’nin son günlerde bu programa karşı bir ilgisi var.” şeklinde espirili bir yorum yaptı.

Star TV’de Sürpriz Yapabiliriz

Televizyon hayatında başarılar ile dolu bir geçmişe sahip olan Mesut Yar, oyunculuğu beceremediğini ancak oyunculuk sektöründe de yer almak istediğini belirtti. Hayat Şarkısı dizisini yakından takip ettiğini söyleyen Mesut Yar, son günlerde yeni programına odaklandığını ve tüm enerjisini programına yoğunlaştırdığını söyledi.

Star TV’den gelen teklifleri değerlendireceğini söyleyen Mesut Yar, Star TV’ye karşı olumlu yaklaştığını ve şartlar uygun olduğu takdirde Star TV’de bir sürpriz yaparak hayranlarının karşısına yeni programı ile çıkabileceğini söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz