Miami’de Kafe Açmaya Hazırlanan Şeyma Subaşı, Milyoner Sevgilisini “Gurur” ile Paylaşmaya Doyamadı!

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Miami’de Kafe Açmaya Hazırlanan Şeyma Subaşı, Milyoner Sevgilisini “Gurur” ile Paylaşmaya Doyamadı!

Instagram’ın ve Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerinden olan Şeyma Subaşı, son aylarda pek ülkemize uğramıyor olsa da binlerce kilometre uzaktan bile magazin gündemini etkilemeyi başarıyor. Son olarak Bebek’te sağlıklı yiyecekler üzerine bir kafe açan ve kısa süre içinde kafesini kapatmak zorunda kalan Şeyma, şimdilerde Meedo eniştemiz sponsorluğunda birçok ürün çıkartmaya hazırlanıyor, tüm bunların yanında ise Miami’de Healthyish kafeyi yeniden kuracağını açıkladı. Bu yaşananların ardından ise Şeyma Subaşı, bugün sevgilisi Meedo’yu “Gurur” notuyla Instagram’da paylaşmaktan geri durmadı.

Meedo’dan Şeyma’ya Özel Destek!

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşk ile uzuuun yıllardır gündemimizden düşmüyor olsa da şimdilerde eski eşinden bile daha popüler hale geldi. Özellikle de Meedo ile yaşadığı aşk sayesinde ultra lüks bir hayat yaşamaya başlayan Şeyma’nın tatilleri, mücevherleri, konakladığı oteller ve evler Instagram kullanıcılarının bir hayli ilgisini çekiyor.

Meedo ise sevgilisi için para harcamayı oldukça seviyor, Şeyma’nın kendi işini kurması için destek vermekten geri durmayan ünlü iş insanı, sadece sevgilisine kafe kurmakla kalmadı bir de kendine özel ürünleri üretmesi için de yardımcı olmaya başladı. Bakalım Şeyma’nın 5781’nci ticarete atılma serüveni nasıl geçecek, güzel fenomenimiz bu defa başarılı olabilecek mi?

Sevgilisini “Gurur”la Paylaşıyor!

Ancak Meedo’nun Şeyma sadece iş kurması konusunda yardımcı olmuyor. Birçok lüks mücevher hediye ile sevgilisinin başını döndüren Meedo, Şeyma’ya son olarak Bentley marka üstü açık spor araba hediye etti. Sevgilisinin hediyesini sık sık Instagram’da paylaşan Şeyma, milyon dolarlık yeni aracıyla hava atmayı da ihmal etmedi. Sakin ol Şeyma, Bentley yazısını gördük, tamam…

Kendisine bu hayatı sağlayan sevgilisini Instagram’da paylaşan Şeyma Subaşı, gönderisinin altına “gurur” yazmayı da ihmal etmedi. Çiftimizin düğün haberini ne zaman duyacağız acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz