Milli Sherlock Müge Anlı’nın Çilesi Yayın Dışına Taştı: Reklam Arasında Konuklarıyla Tartışmaya Devam Ediyor!

Aleyna

ATV

12 Mayıs 2021

Milli Sherlock Müge Anlı’nın Çilesi Yayın Dışına Taştı: Reklam Arasında Konuklarıyla Tartışmaya Devam Ediyor!

ATV’nin güzel sunucusu Müge Anlı’nın programında nefesler tutuldu! Katilin bulunmasına çok az bir süre kala canlı yayının gerginliği reklam arasına da taştı. Konuklarına sinirlenen ve olayı çözmek isteyen Müge Anlı reklam arasında tartışmaya devam etti. Bu anları da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Müge Anlı

Yıllardır Ekranda!

Uzun yıllardır hafta içi her gün ATV ekranlarında üstü kapanan cinayetleri ve kayıplara karışan kişileri aramak için emek veren Müge Anlı ve ekibi tüm Türkiye tarafından hem çok seviliyor hem de büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Özellikle de güzel sunucumuz Müge Anlı’nın dobralığı ve düşündüğü her şeyi konuklarının yüzüne söylemesi birçok kişinin içini yağlarını eritiyor!

Müge Anlı

Hatta Müge Anlı’nın söylediği bu sözler sosyal medyada da viral oluyor, birçok kişi tarafından parodileri çekiliyor! Bu anlamda gerçek manada ikon olan Müge Anlı’yı sevmeyen yok. Güzel sunucu bu işin eğitimi almamış olsa da; yıllardır karşılaştığı kişilerden ve olaylardan edindiği tecrübelerle Türk halkının gözünde alaylı dedektif! Ayrıca Müge Anlı program dışında da kendini her alanda geliştirmeye ve ilerletmeye devam eden başarılı bir kadın.

blank

Reklam Arasında Kavga!

Bizler her zaman Müge Anlı’nın ciddi, şüpheci ve dobra karakterini ekranlarda görüyoruz. Ancak geçtiğimiz haftalarda çevresinden ve seyircilerinden gelen ısrara dayanamayan Müge Anlı; Instagram hesabı açarak sosyal medya ile buluştu! Kısa süre içinde 1,9 milyon takipçiye ulaşan güzel sunucumuz boş vakitlerinde folklör oynuyor, kanun çalıyor ve şarkı söylüyormuş! Hatta İstanbul Üniversitesinde online olarak Sosyoloji bile okuyormuş. Her daim kendini geliştirmeye açık olan Müge Anlı, tüm kadınlara ilham olmaya devam ediyor.

Müge Anlı’nın bu haftaya damga vuran konusu ise Nezen Germiyen cinayeti ve Lütfiye Gündüz’ün ortadan kaybolması. 7 yıl arayla yaşanan bu olay arasında bağ kuran Müge Anlı; yavaş yavaş cinayet ya da cinayetleri aydınlatmaya başladı. Bu konu hakkında stüdyoda hararetli tartışmalar devam ediyor. Hatta tartışmalar yayından taşıp reklam arasına da sıçrıyor! Bakalım katil kim çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz