Makyaj Değil Estetik! Ünlüler Camiasının Yaramaz Kızı İrem Derici’den Estetik İtirafı: Fiyatı Herkesi Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Makyaj Değil Estetik! Ünlüler Camiasının Yaramaz Kızı İrem Derici’den Estetik İtirafı: Fiyatı Herkesi Şoke Etti!

Güzel şarkıcı İrem Derici son yılların en popüler isimlerinden biri! Açıklamalarıyla paylaşımlarıyla ve şarkılarıyla her daim kendinden söz ettirmeyi başaran güzel şarkıcı bugün ise estetikleriyle gündeme geldi. Instagram’da bir sayfa İrem Derici’nin videosunu paylaşınca güzel şarkıcı kendisini eleştirenlere yanıt vermeyi ihmal etmedi. Bu sayede İrem Derici’nin meme estetiğine tam 4 bin euro yani yaklaşık olarak 40 bin TL ödediğini de öğrenmiş olduk!

Dilin Kemiği Yok!

Güzel şarkıcı İrem Derici ilk olarak, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasıyla hayatımıza girdi. Ancak yarışmadan sonra dolardan ve Bitcoin’den bile daha hızlı değerlenen İrem Derici şu anda O Ses Türkiye jürilerinden bile daha popüler biri haline geldi. İrem Derici güçlü sesinin yanında mizah anlayışı, pozitifliği ve samimiyetiyle birçok kişinin kalbini çalmayı başardı!

blank

“Dilin kemiği olmaz” sözünün kanlı canlı kanıtı olan İrem Derici geçtiğimiz aylarda Exxen’e transfer olan Konuşanlar programına katılmış ve orada anlattığı bir anısıyla herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Hasan Can Kaya’nın “Hiç basıldın mı İrem?” sorusu üzerine İrem Derici üniversitede annesine yakalanma anısını anlatmaya başladı; “Üniversiteydim, kapıyı tamamen kapatmazsam ya da kilitlemezsem kimse şüphelenmez diye düşündüm. Kapı aralık, geçer önünden gider diye düşündüm.” diyerek söze giren İrem Derici anlattıklarıyla izleyenleri şaşırtmayı başardı!

İrem Derici

İrem Derici’den İtiraf!

blank

Bu olaydan sonra sosyal medyadan ufak çaplı bir linç yiyen İrem Derici tabii ki gelen eleştirilere aldırmadan Instagram ve Twitter’da istediği gibi at koşturmaya devam ediyor. Hatta sadece kendi Instagram hesabında değil, Instagram’ın sevilen diğer sayfalarında da tarzını konuşturuyor! “thebacim” sayfasının İrem Derici dansı paylaşmasının ardından, sosyal medya kullanıcılarından biri İrem Derici’nin göğüslerine makyajla kontür yaptığını iddia etti. Ancak hiçbir estetiğini saklama gereği duymayan güzel şarkıcıdan bu kullanıcıya yanıt gecikmedi ve meme estetiğine 2017 yılında 4 bin euro ödediğini söyleyerek “kontür değil estetik” yanıtını verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz