Alişan Sözünü Tutamadı Fenerbahçe Yönetimine Yine Veryansın Etti: Yazıklar olsun

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Alişan Sözünü Tutamadı Fenerbahçe Yönetimine Yine Veryansın Etti: Yazıklar olsun

Fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Alişan’ın yine sinirleri tepesine çıktı! Fenerbahçe yenilince ünlü şarkıcı hem takıma hem de Ali Koç’a veryansın etti!

Fanatik Fenerbahçe’li

Alişan’ın futbol tutkusunu ve Fenerbahçe konusundaki fanatizmini hepimiz biliyoruz. Takımı için 100. yıl şarkısı bile besteleyip seslendirmişti zamanında! Sevgi büyük olunca kızgınlıklar da büyük oluyor demek ki; Alişan Fenerbahçe’nin her mağlubiyetinde sosyal medya hesaplarından kin kusuyor!

Fenerbahçe’ye Sitem Etti

blank

Dün oynanan Fenerbahçe-Sivasspor maçından 2-1 lik mağlubiyetle ayrılan Fenerbahçe, Alişan’ı yine kızdırdı. Şampiyonluğu kıl payı kaybeden Fenerbahçe’ye Alişan’dan sitem dolu tweetler yağdı.

Ünlü şarkıcı Alişan, en çok sitemi Fenerbahçe başkanı Ali Koç’a etti. 3 yıl önce rekor oy alarak Fenerbahçe’nin 20 yıllık başkanı Aziz Yıldırım’ı koltuğundan indiren Ali Koç, takımın şampiyonluğuyla ilgili beklentileri karşılayamayınca Alişan’ın da içerisinde olduğu Fenerbahçe destekçileri tarafından istifaya davet edildi. Alişan bu konuyla ilgili hislerini “3 sene oldu, vizyon dedin, para topladın, onlarca transfer yaptın. Tersıne kırılmadık rekor bırakmadın. Destek dedin destekledik, bir dahaki sene dedin inandık. Ne yapmamız gerekİyor daha? Ne kadar bekleyeceğiz? Neyi bekleyeceğiz? Seneye şampiyon olacağız mı diyeceksin? Yeter artık yeter!” şeklinde paylaştı.

Hep Destek Tam Destek Demişti

Alişan 23 Aralık 2020 tarihinde oynanan Fenerbahçe- Başakşehir maçında Fenerbahçe’nin 4-1 lik galibiyet elde etmesinden sonra sevincini “Bu geceden sonra bir daha Fenerbahçe aleyhine, sezon sonuna kadar bir şey yazarsam ellerim kırılsın. Fenerbahçe için bu gece birlik gecesi olsun. Bundan sonra hep destek tam destek. Söz!” şeklindeki paylaşımı ile dile getirmişti.

Sözünü Tutamadı!

Ancak söz konusu Fenerbahçe olunca Alişan’ın gözü hiçbir şey görmüyor! Dünkü Mağlubiyetin ardından destek sözünü unutan Alişan, yalnızca Ali Koç’a değil, Fenerbahçe’ye de açtı ağzını, yumdu gözünü. Ünlü şarkıcı takımına “Ulan şu maçı alsan şampiyonsun. Oynayacağın son maç. Koskoca bir yılın en önemli maçında ruhsuz, isteksiz, saçma sapan bir futbol oynamaya hakkın yok. Yazıklar olsun sizin oynadığınız futbola. Yazıklar olsun size, yazıklar olsun, yazıklar olsun, yazıklar olsun, yazıklar olsun.” şeklinde sitem yağdırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz