Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari Anne Oluyor! Hamilelik Pozu Sosyal Medyayı Salladı…

Aleyna

Haberler

26 Ekim 2020

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari Anne Oluyor! Hamilelik Pozu Sosyal Medyayı Salladı…

Yıllarca Çocuklar Duymasın’da Duygu olarak izlediğimiz Ayşecan Tatari bugünlerde çok mutlu. Sefirin Kızı dizisinin Kavruk Ömer’i Edip Tepeli ile evlenen oyuncu, kızına kavuşmak için gün sayıyor.

Ayşecan Tatari’yi fenomen dizi Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su olarak tanıdık. Adeta “elimizde büyüyen” Tatari, Çocuklar Duymasın seneler sonra tekrar çekildiğinde dizide rol almayı reddetti. Herkesi üzen bu kararın ardından meğer büyük bir mutluluk yatıyormuş!

Ne Büyük Aşk!

Ayşecan Tatari, Çocuklar Duymasın sayesinde henüz çocukken elde ettiği şöhretin yerine büyük aşkı tiyatroyu tercih etti. Ama aşık olduğu tek şey mesleği değil! ABD’de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye dönen Tatari, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda çalışmaya başladı. Oyunculuk performansıyla kısa sürede seyircinin hafızasına kazınan ve “Çocuklar Duymasın’daki küçük kız bu muydu” diye hayret ettiren Tatari, çalışma arkadaşlarının birinin de gönlünde ayrı bir yer edindi.

Yıllarca bütün oyunculuk ödüllerini silip süpüren başarılı oyuncu Edip Tepeli, ilk gördüğü an Ayşecan Tatari’ye aşık olduğunu söylüyor. Aşkını ne kadar güzel anlattığına bir bakar mısınız?

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Pşşt! Bana bak. Seni seviyorum. Bana bak. Gözüm sana değdiğinden beri… Elin elime değdiğinden beri… Seni seviyorum. Bana bak. Sana bakmayı çok seviyorum. Senin, seni tanıyamadığım ilk yirmi beş yılını da o yıllarda olduğun kadını da yürüdüğün yolları da bensiz yaşadıklarını da çok seviyorum. Küçükken televizyonda izlediğim küçük kızı da çok seviyorum, yirmi beşini, altını, yedini, sekizini, dokuzunu da… Ama otuzunu… otuzunu çok seviyorum Ayşe’m. Adını seviyorum. Sana adınla seslenmeyi, sana seslenince bana değen gözlerini çok seviyorum. Bana bak. Seni seviyorum. En güzel yaşın hep o an olduğun yaş olsun. ?

ediptepeli (@ediptepeli)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çift kısa süreli bir birlikteliğin ardından evlenmeye karar verdi ve New York’ta dünya evine girdi. Üç yıldır evli olan oyuncu çift, o günü sürekli anmaktan kendilerini alamıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

En güzel yılımız kutlu olsun! 3! ?

Ayşecan Tatari Tepeli (@aysecantatari)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kızları Olacak!

Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli, ortak tutkuları tiyatro için canla başla çalışarak daha evliliklerinin başında büyük başarılara imza attılar.

Ancak oyuncu çift tiyatroya bir süre ara verdi. Hem de çok önemli bir sebeple!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Çocuğundan öptün beni ☀️ #12weeks

Ayşecan Tatari Tepeli (@aysecantatari)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ayşecan Tatari, hamile olduğunu ve büyük mutluluklarını bu pozla paylaştı. Tatari bütün yazı eşiyle ve arkadaşlarıyla denizde geçirdikten sonra şehre döndüğünde büyük bir sürprizle karşılaştı.

Mutluluklarını tüm dostlarıyla paylaşan çift, önce çocuklarına ve sonra da tiyatro sahnelerine kavuşmak için gün sayıyor.

Çok Güldürdü: “Gebeşlik Zamanı”

Ayşecan Tatari, hamileliğin onu ne kadar yorduğunu bu eğlenceli paylaşımla anlattı. Yüzüne bakınca hala Çocuklar Duymasın’da izlediğimiz küçük kızı gördüğümüz Tatari’nin kızının da onun kadar sevileceğine hiç şüphe yok.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz