Mısırlı Milyarder Sevgilisi Meedo ile Barışan Şeyma Şubası, Meedo’nun 70.000 Dolarlık Hediyesiyle Hava Atıyor!

Aleyna

Haberler

28 Eylül 2022

Mısırlı Milyarder Sevgilisi Meedo ile Barışan Şeyma Şubası, Meedo’nun 70.000 Dolarlık Hediyesiyle Hava Atıyor!

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, şimdilerde Acun Ilıcalı’dan bile daha çok konuşulan biri olmayı başardı. Instagram paylaşımları, aşk hayatı, sansasyonları ve kariyeriyle her daim Türk magazincilerinin takip ettiği isimlerden olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda evlilikten dönmüş ve Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo eniştemiz ile yollarını ayırmıştı. Ayrıldıktan sonra Türkiye’ye dönen ve kızı Melisa’yla yaşamaya başlayan güzelimiz birkaç hafta önce sevgilisi Meedo ile yeniden barışmış ve güzel bir tatilden sonra beraber yaşadıkları Miami’ye geri dönmüştü.

Tiffany & Co. Bilekliğini Göstermeden Duramadı!

Bugün ise Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo’nun kendisine hediye ettiği bir bilekliği takipçilerine göstermeden duramadı. Tiffany & Co. markasının Art Deco serisinden pırlanta taşlı bu bilekliğin fiyatının ise 70.000 dolar olduğu tahmin ediliyor. Ayrıca bu bilgileri bulmak için zahmete bile girmedik, Şeyma sağ olsun bilekliğin marka ve serisini Instagram storysinde takipçileriyle paylaşmış! Şeyma Subaşı’nın, Meedo’dan evlilik teklifi aldığında yüzüğün fiyatı basına olduğundan daha düşük lanse edilince, yüzüğün fiyatı hakkında açıklama yaptığını hatırlayanlar vardır elbet. Bu da onun gibi bir şey!

Ayrılığa Uzun Süre Dayanamadılar!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı bir yıldan uzun süredir Mısırlı milyarder Meedo ile güzel bir birliktelik yaşıyordu. Ancak her ne olduysa ikili arası bozuldu ve Şeyma, yaz başında Türkiye’ye geri döndü. Hem de ne dönüş! Meedo için yaptırdığı dövmesinin üstünü bile kapatan Şeyma Subaşı, tamamen yeni çıkartacağı You Do You isimli markasına odaklanmıştı, hatta Meedo’nun başka bir güzelle anıldığı ve evlilik yolunda olduğu söylenmişti! Ancak bu söylentilerin ardından Şeyma Subaşı ve Meedo yeniden bir araya gelerek barıştılar, hatta Şeyma Subaşı da Instagram’da paylaştığı bu video ile sevgilisini öpmelere doyamadı.

Barıştıktan sonra milyonluk tektaşını yeniden parmağına geçiren ve yeni bir Meedo dövmesi yaptıran Şeyma Subaşı hakkında hamilelik iddiaları ortaya atılmaya başlandı bile. Bakalım Meedo ve Şeyma ilişkisinde dillere destan bir düğün görebilecek miyiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz