Motoruna Adını Kazıdı Ama Yaramadı! Can Bonomo Eşi Öykü Karayel’i Romantizm Konusunda Şikayet Etti

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Motoruna Adını Kazıdı Ama Yaramadı! Can Bonomo Eşi Öykü Karayel’i Romantizm Konusunda Şikayet Etti

Mutlu çift Can Bonomo ve Öykü Karayel, gözlerden uzak yaşamaya devam ediyor. Ama ara sıra yaptıkları paylaşımlar bile takipçilerini güldürmeye yetiyor!

Can Bonomo Öykü Karayel

Can Bonomo ve Öykü Karayel, ünlüler camiasının en sevilen ama en gözden uzak yaşayan çiftlerinden biri. Herkesin biraz daha görünür olmak için yırtındığı bir çağda, onlar hayatlarını gizlemeye önem veriyor. Görüldüğü gibi, bu ne kariyerlerinde ne de özel hayatlarında büyük bir kayıp yaratmıyor! Tam tersine yaptıklarının da değerini yüceltiyor. Mesela, Öykü Karayel’i her gün görsek ya da Instagram’da bizi paylaşıma boğsa, “Bir Başkadır”da oynadığı Meryem’e bu kadar inanabilir miydik?

“Benim güzel yarım”

Konu aşka gelince çiftin gizlilik derecesi daha da artıyor. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini ve çok eğlendiklerini biliyoruz. Ama düğünlerinden bile 1-2 fotoğraf hariç hiçbir şey görmedik! 2018 yazında sade bir törenle evlenen çift, geçtiğimiz ay da ilk çocukları Roman’ı kucaklarına aldı. Ama daha da içlerine kapandılar. Zaman zaman röportajlarında ne kadar güzel bir ilişkileri olduğunun izlerini gördük o kadar! Örneğin, Can Bonomo eşine “Benim güzel yarım” diye hitap ediyormuş. Öykü Karayel ise eşiyle bazen mektuplaştıklarını söylüyor, romantizme bakar mısınız?

“Gerçek aşk”

Can Bonomo Öykü Karayel

Can Bonomo’nun son paylaşımı sağ olsun, çiftin yaşantısına dair bir şeyler öğrendik. Meğer Can Bonomo, eşinin adını sürekli kullandığı ve çok sevdiği motosikletine kazımış, hem de “True love” (Gerçek aşk) yazarak!

Can Bonomo Öykü Karayel story

Öte yandan, Öykü Karayel mektup yazacak kadar romantik olsa da bu jeste bayılacak kadar da değilmiş! Eşinin hareketini oldukça ilginç bulan oyuncu, motorda yazanları görünce ilk olarak “Her işin değişik senin” demiş! Yani, Can Bonomo adını motora kazısa da eşine yaranamamış, yapacak bir şey yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz