Yasak Elma’nın Güzel Oyuncusu Eda Ece Ne Kadar da Değişmiş! Çocukluk Fotoğrafına İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Yasak Elma’nın Güzel Oyuncusu Eda Ece Ne Kadar da Değişmiş! Çocukluk Fotoğrafına İnanamayacaksınız

Ünlülerin çocukluk fotoğrafları furyasına Yasak Elma’nın Yıldız’ı da katıldı. Dizide Yıldız rolüne hayat veren Eda Ece’nin çocukluk hali görenleri gülümsetti. İşte güzel oyuncunun ışıltısının nereden geldiğinin ispatı olan çocukluk fotoğrafı!

Işıltısı Çocukluğundan Geliyor!

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma’nın Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece’nin çocukluk fotoğrafı da sosyal medyada. Ama iyi ki de sosyal medyada. Çünkü bu fotoğraf sayesinde güzel oyuncunun bakışlarındaki canlılığın ve ışıltının kökenini bulmuş olduk. Işıltısı çocukluğundan gelen başarılı oyuncu bu haliyle Yıldız karakterinin enerjisini de izleyicilere kolaylıkla aktarabiliyor.

Pozitifliği Ekranlara Sığmayan Yıldız!

blank

Dizide Yıldız karakterini canlandırıyor Eda Ece. Peki Yıldız kim? Dizi seyircilerinin en çok beğendiği isimlerden birisi olan Yıldız, hareketliliği, dobralığı, eğlenceli ve neşeli halinin yanı sıra lüks düşkünlüğü ile herkesin sevdiği bir karakter. Mutluluğun anahtarını zenginlikte ve zengin bir kocada bulan Yıldız bir şekilde bu hayatı elde eder. Sürekli sosyeteye ve lükse hayranlık duyar. Peki bunca şatafat ve zenginliğe düşkün olan Yıldız’a karşılık Eda Ece nasıl birisi acaba?

Psikoloji, Sanat Tarihi, Oyunculuk

eda ece yasak elma

Birçok tanınmış oyuncu gibi Eda Ece de eğitim hayatına oyunculukla değil başka bir alanda başlayan isimlerden. Yüksek öğrenimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde yapan Eda Ece bunun ardından Sanat Tarihi üzerine dersler alarak bir galeride çalışmaya başlar. Oyunculuğa ilişkinse okul yıllarında tiyatro kulübünde yer alır. O dönemde de sahneye çıkmaya başlar. Bu dönemde oynadığı bir oyunda menajer Tümay Özokur tarafından keşfedilir ve televizyon kariyeri böylelikle başlar.

Dizi ve Sinema Kariyeri

blank

Dizi ve sinema kariyerine ise 2011 – 2014 yılları arasında yayınlanan “Pis Yedili” adlı dizi ile başladı. Dizide Cimbom karakterini canlandıran Eda Ece bu projenin ardından “Beni Böyle Sev” adlı dizide oynadı. Ardından 2015 yılında “İlişki Durumu: Karışık” adlı dizide Ceren rolünü canlandıran oyuncu en parlak rolünü ise Yasak Elma ile oynamaya başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz