Başı Şimdi de Uzaylılarla Dertte! Esra Erol’un Çocukları Uzaylıları Gördüklerini İddia Ediyor

Dilek

Haberler

7 Mayıs 2021

Başı Şimdi de Uzaylılarla Dertte! Esra Erol’un Çocukları Uzaylıları Gördüklerini İddia Ediyor

Usta sunucu Esra Erol, programda başka evde bambaşka saçmalıklarla uğraşıyor. Son olarak, çocukları uzaylı gördüklerini iddia etti!

Esra Erol

Esra Erol, hafta içi her gün ATV’de ekrana gelen “Esra Erol’da” programıyla izleyicilerin gönlüne taht kurmaya devam ediyor. Markası haline gelen evlilik programları yasaklanınca, Esra Erol’un da biteceği düşünülmüştü. Ama o bambaşka bir kulvarda yoluna devam etti ve hala rating listelerinde en üst sıralarda! Gerçi, bunca yıldır sunuculuk yaptığı halde programdaki inanılmaz olaylarla uğraşırken bazen sinirine hakim olamıyor. Ama o durumda kim olabilir ki?

Esra Erol Ali Özbir

Yoğun ve stresli geçen bir programın ardından en büyük destekçisi de ailesi oluyor. Yaklaşık 11 yıl önce Ali Özbir ile dünyaevine giren Esra Erol’un iki tane dünyalar tatlısı çocuğu var.

Çocukları İdris Ali ve Ömer Erol’un eğlenceli ev hallerini zaman zaman biz de görebiliyoruz. Çünkü Esra Erol evde yaşadıkları keyif dolu anları paylaşmaya bayılıyor! Ünlü sunucu sayesinde televizyonda dram ve gerilime, Instagram’da da eğlenceye doyuyoruz. Öte yandan, stüdyoda olduğu kadar olmasa da, evde de çeşitli saçmalıklar yaşanmıyor değil!

Uzaylı Gördüklerini Söylediler

Bu akşam Esra Erol’u hem güldüren hem de kızdıran bir olay yaşandı. Çocukları ve arkadaşları uzaylıları ve ufoları gördüklerini iddia etti. Esra Erol vazgeçirmeye çalışsa da çocukların uzaylıları gördüklerine olan inancı sapasağlam kaldı! Şunların şaşkınlığına bakar mısınız?

Kızmak ya da mantıklı açıklamalar işe yaramayınca Esra Erol başka bir taktik seçti. Ünlü sunucu “Benimkiler ufo görmüş” diyerek çaresizce kendisini ikna etmeye çalışan çocuklarını videoya çekti. Çocukların şaşkın hallerini paylaşarak “Eve her gelen aynı heyecanla anlatıyor” diye gülen sunucu dalga geçmekte çok haklı. Kim bilir, çocuklar ufo zannedip aslında ne gördü?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz