Erşan Kuneri için Kolları Sıvayan Uraz Kaygılaroğlu’ndan Şok Paylaşım! Yoksa Barışıyorlar mı?

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Erşan Kuneri için Kolları Sıvayan Uraz Kaygılaroğlu’ndan Şok Paylaşım! Yoksa Barışıyorlar mı?

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Gediz karakteri ile izlediğimiz Uraz Kaygılaroğlu, şu sıralar Erşan Kuneri için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Çekimlerin yoğunluğu arasında kızına vakit ayırmayı da ihmal etmeyen ünlü oyuncu, kızı için eski eşi Melis İşiten ile de sık sık bir araya geliyor.

Verdiği Kilolardan Sonra Göz Kamaştırdı!

Pis Yedili dizisinde adı duyulan Uraz Kaygılaroğlu, verdiği kilolarla bir dönem magazin gündeminden düşmedi. Fiziksel farklılıkların televizyon dünyasında dezavantaj oluşunu her fırsatta eleştiren Kaygılaroğlu, sektörde barınmak için mi kilo verdi bilinmez; fakat ünlü oyuncu yeni görüntüsü ile adeta göz kamaştırdı.

Aşk Hayatı da Çok Konuşuldu!

blank

Sefirin Kızı’na veda edişinin ardından Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak olan dizisi Erşan Kuneri’nin kadrosunda yer aldığını duyuran Uraz Kaygılaroğlu, hem yeni projesi hem de aşk hayatı ile bir hayli konuşuldu. Ünlü oyuncu, eşi Melis İşiten’den ayrıldıktan sonra bir dönem Berrat Tüzünataç ile birlikte oldu.

blank

Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’ın ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düştü. Çok zıt karakterlere sahip oldukları bilinen çiftin ilişkisi, tahmin edildiği gibi uzun sürmedi. Düşünsel ve yapısal farklılıkları sebebiyle ilişkilerini sonlandırdıklarını açıklayan Kaygılaroğlu, ayrılığın ardından kızına zaman ayırmayı seçerken, Berrak Tüzünataç ise arkadaşları ile birlikte detox tatiline gitti. Tüzünataç magazin muhabirlerinin defalarca sormasına rağmen konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı.

O Fotoğraf Barışma Sinyali Mi?

blank

Tüm bu yaşananların ardından Uraz Kaygılaroğlu’nun bugün paylaştığı bir fotoğraf, görenlerde merak uyandırdı. Her fırsatta kızları için bir araya geldiklerini ve dostluklarının baki olduğunu belirten Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’in aynı karede yer alması akıllara “Yoksa barışıyorlar mı?” sorusunu getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz