Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Yürek Dağlayan Buluşma

admin

Haberler

18 Ocak 2016

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Yürek Dağlayan Buluşma

ATV ekranlarında her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yürekleri dağlayan bir buluşma yaşandı. Ayrıca bir türlü sır perdesi aralanmayan cinayet olayları da programda yer aldı.

Müge Anlı’nın hazırlayıp sunduğu güncel ve hayata dair olayların ekranlara geldiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzman ekip dişini tırnağına takarak, kimsenin dayanamadığı korkunç olayları aydınlatmak için yine kolları sıvamış durumda. Son bir haftadır kızı ile kavuşma hayalleri kuran İdris son bölümde kızını karşısında görünce sevinç göz yaşlarına boğuldu.

Böyle büyük bir buluşmaya imza atarak bir kayıp olayını daha çözmeyi başaran Müge Anlı ayrıca yaşanan cinayet olaylarını da aynı bölümde ekranlara taşıdı. Antalya Kepez ilçesinde oturan Hülya Seyyar’ın son olarak gittiği akraba evinde 16 Aralık gecesi görüldüğü ve daha sonra kaybolduğu rapor edilmişti.

Hülya Seyyar’ın Failleri Hala Bulunamadı

Trafik kazasında öldüğü düşünülen Hülya Seyyar’ın ölümünün ardındaki sır perdesi hala çözülebilmiş değil. Sağlık ekiplerinin yaptığı çalışmalar ve kontroller neticesinde otomobil kazası izlerine rastlandığı söyleniyor.

Ancak Hülya Seyyar’ın babası Halil Seyyar, kızının başına gelen bu kazaya anlam veremediğini ve bu kadar kısa süre içerisinde böyle tenha bir bölgede kızının o saatte nasıl trafik kazasına kurban gittiğini anlayamadığını söyledi. Olayın faillerinin bulunmasını isteyen Halil Seyyar, canlı yayında verdiği bilgiler ile Hülya Seyyar’ı öldüren kişi veya kişileri yakalatmak için çalışmaların başlamasını sağladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz