Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere Diziden Ayrılıyor mu? Bu Paylaşım Sevenlerini Meraklandırdı!

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere Diziden Ayrılıyor mu? Bu Paylaşım Sevenlerini Meraklandırdı!

Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisinde bir ayrılık mı söz konusu? Cansu Dere’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım akılları karıştırdı, dizi takipçilerini meraklandırdı. İşte detaylar!

Asya İsyanlarda mı?

Bölümler boyunca Derin’in entrikaları ve Volkan’ın gerilimlerine katlanan Asya karakteri Berkay Ateş’in diziye girmesi ile birlikte biraz olsun nefes almaya başlamıştı. Diziye Aras karakteri ile katılan ve Asya ile bir ilişki yaşamak isteyen Aras, sonunda Asya’nın artık tamamen kendisine odaklanmasına yardımcı olmuştu. Ancak bu kez de Aras’ın eski eşi rolünde diziye katılan Aslı Orcan yani Leyla karakteri Derin’i hiç aratmadı doğrusu. İngiltere’den Tekirdağ’a gelen ve ve bir anda Asya için her şeyi alt üst eden Leyla bu kez yalnızca Asya’nın değil Derin’in de hayatını karıştırmayı başardı. Tüm bu olanların ardındansa Cansu Dere’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım geldi. Ve bu paylaşımında ardından tüm Cansu Dere hayranları başarılı oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak etmeye başladı.

Asya İçin Yeni Bir İş Daha!

Cansu Dere sosyal medya hesabından Neostrata’nın marka yüzü olduğunu açıkladı ve bu yeni haberi takipçileri ile paylaştı. Dere yapmış olduğu paylaşımda “Cilt yenileme uzmanı Neostrata’nın marka yüzü olduğum için çok mutluyum. Premium dermokozmetik markası olan Neostrata; bilimsel yaklaşımı ve öncü yenilikleriyle, etkili cilt bakımı için tüm hayallerimizi gerçekleştirecek.” Dedi. Ünlü marka için daha iyi bir tercih olamazdı doğrusu. Ama dizi takipçilerine de müjdeyi verelim. Asya’nın ne Derin’ e ne de Leyla’ya meydanı bırakmaya hiç niyeti yok. Yani diziye devam…   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz