Müge Anlı’da Çatalca Cinayeti Çözüldü mü?

29 Ocak 2016
Müge Anlı’da Çatalca Cinayeti Çözüldü mü?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Nihayet Işık ve öldürülmüş olan eşi ile oğlunun katili aranmaya devam ederken katil zanlısının kendisi olduğu ortaya çıktı. Çatalca İnceğiz Köyü’nde geçtiğimiz yıl öldürülen baba ve oğlunun davası hala sürerken babanın eşi ve oğlunun annesi olan Nihayet Işık şüpheli olarak tutuklandı.

Nihayet Işık Tutuklandı

İnceğiz Köyü’nde 1 yıl önce öldürülmüş olan baba ve oğlun davası Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da devam ediyor. Köylerindeki çiftlikten ani bir şekilde kaybolan baba ve oğlun kaçırılmış olabileceği programda konuşulurken altı gün sonra ikilinin cansız bedenleri çiftlikte ortaya çıkmıştı.

Olayların ardından tutuklanan Nihayet Işık’ın davası ise Silivri Ağır Ceza Mahkemesinde devam ediyor. Diğer yandan İnceğiz Köyü’nde ortaya çıkan bu cinayet olayı ile ilgili bilirkişi rpaorları da hazırlanmış durumda. Şüpheli olarak tutuklanan Nihayet Işık hakkında, ‘Keşif yapılan gün tarafımızdan çekilen olay yeri fotoğrafları ve tutanakları göz önünde bulundurulduğu zaman suçlunun ortaya çıktığı görülüyor.’ açıklaması yapıldı.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz