Bu Kez Takı Hesabı Yapmadı! Alişan ve Buse Varol Düğün Videolarını Tekrar İzledi: “O zamanlar virüs yoktu…”

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Bu Kez Takı Hesabı Yapmadı! Alişan ve Buse Varol Düğün Videolarını Tekrar İzledi: “O zamanlar virüs yoktu…”

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol için dün nostalji günüydü. Düğün videolarını tekrar izleyen çift, takipçilerini de çok eğlendirdi.

Alişan ve Buse Varol

Başarılı şarkıcı Alişan, 2018 yılında hayatını oyuncu Buse Varol’la birleştirdi. Alişan’ın “müzmin bekar” unvanından kurtulması herkesi memnun etti. Malum, bir dönem ülkenin en büyük dertlerinden biri de Alişan’ın başını bağlamaktı! Sonunda, Alişan mutlu sona ulaştı ve kısa süre içinde “iyi eş” olmanın yanına “iyi aile babası” unvanını da ekledi.

Çift, 2018 yılında Swissotel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenen oldukça görkemli bir düğünle evlenmişti. Düğünden sonra en çok takılar ve Alişan’ın evlenmek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan izin istemesi konuşulmuştu!

3 Kilo Altın Takıldı

Alişan Buse Varol Recep Tayyip Erdoğan

Alişan ve Buse Varol’un düğününe çok sayıda siyasetçi de katılmış ve nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üstlenmişti. Alişan’ın “Evet” demeden önce Recep Tayyip Erdoğan’a dönerek “İzninizle Cumhurbaşkanım” demesi günlerce konuşulmuştu. Ama bundan bile çok konuşulan bir şey vardı, takılar!

Düğüne 900 kişi katıldığı için epey takı toplanmıştı tabii ki. Çiftin takıların altında resmen ezildiği fotoğraflar anında gündeme oturmuş ve magazin basını hemen bir takı hesabı yapmıştı! Çifte düğün boyunca yaklaşık 3 kilo altın takıldığı ve o dönemde bu altınların değerinin 540 bin TL’ye tekabül ettiği açıklanmıştı. Takı hesabını yapanlar da sadece magazin basını değildi tabii ki!

Videoları Defalarca Kez İzlemiş

Alişan, takı bolluğunu “Doğu düğünlerinde böyle olur” diyerek açıklamış ve muhabirlere ilginç açıklamalar yapmıştı. Düğünden 2 gün sonra annesiyle takılara bakan ünlü şarkıcı, bir konuğun altın kesesinin içine 1 TL koyduğunu söylemişti!

Buse Varol ve Alişan

Alişan, bunu kimin yaptığını öğrenmek için düğün videolarını defalarca kez izlediğini söylemişti. Çift, dün yine düğün videolarını izledi. Ama bu kez takıların hesabını yapmak için değil!

Buse Varol Coşmuş

Çiftin düğününe pek çok sanatçı da katılıp gece boyunca sahne almıştı. Ünlü şarkıcı Ceylan’ın misafirleri coşturduğu anları paylaşan Alişan, “Düğünü yeni izlemek” dese de defalarca kez izlediğini daha yeni evliyken söylemişti.

Görülen o ki, Buse Varol düğününde yorgun argın oturan gelinlerden değil! Çok eğlendiği her halinden belli oluyor. Umarız, bu mutlulukları bir ömür boyu sürer.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz