Nükhet Duru Yeni Dizisi için Yeni Tarz Yaptı

admin

Haberler

28 Temmuz 2016

Nükhet Duru Yeni Dizisi için Yeni Tarz Yaptı

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ile buluşan Nükhet Duru, programda son derece keyifli tavırlar sergiledi. Kıyafetleri ile ilgi çekmeyi başaran Nükhet Duru'nun tarzı hakkında yorum yapan Gülşah Saraçoğlu, ‘Nükhet hanımın bugüne kadar yaptığım bütün tasarımlarımı en iyi şekilde tasarlaması gerçekten hoş bir durum.’ dedi.

Kendi atölyesini görsel şölene çevirdiğini söyleyen Saraçoğlu, ‘Nükhet Duru'nun yeni projesindeki rolü ve imajı ile ilgili birlikte çalışıyoruz. Çok yakında yeni tarzı ile Nükhet Duru'yu ekranlarda tekrar görmeye başlayacaksınız.’ açıklamasını yaptı.

Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladılar

Basın mensuplarının ‘Birbirinize alışabildiniz mi?’ sorularına ise Saraçoğlu tarafından, ‘İkimizde setlerde büyümüş insanlarız. Emekçi kardeşlerimizin gayretlerini ve çabalarını gördüğümüz zaman onlara katkıda bulunmaya çalışan insanlarız. Nükhet Duru ile de geçmişe dayanan bir dostluğumuz var ve birbirimize eskiden beri alışığız.’ cevabını verildi.

Şimdilik basın mensupları ile paylaşılmayan yeni projenin ise ne türde bir proje olacağı tam olarak bilinmiyor. Ancak ilerleyen yaşına rağmen hala etkileyici bir tarza sahip olan Nükhet Duru'nun yeni projesi ile büyük ses getirmesi bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz