Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Star TV

6 Ocak 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sultan Ahmed ve Kösem’in aşkı tam doruk noktasındayken, Safiye, kendisine meydan okuyan Kösem’i tehdit etmeye başlıyor. Celalilerin elinden kurtulan Zülfikar ise, payitahta dönmek üzere yola çıkıyor. Raşa’nın hayatta olduğunu anlayan Ahmed, onu bulunduğu yerden kurtarabilmek için Celaliye müthiş bir baskın yapıyor!

Ahmed’in yokluğundan yararlanmakta olan Safiye ise büyük bir tuzak kurarak bütün haremi ateşler altında bırakıyor. Korkularının kurbanı olmak üzere olan Handan ise büyük bir hata yaparak Safiye gibi tehlikeli bir karakterin eline büyük bir koz veriyor. Kösem’in müdahalesi ise sarayda büyük bir paniğe  yol açıyor.

Geçmişte yaşanmış olan ve karşılarına çıkan sürpriz ise Fahriye’nin artık karşısına çıkıyor. Fahriye, Derviş’i ölüme sürükleyecek olan büyük sırrı öğreniyor! Safiye ve Kösem arasında ise kılıçlar çekiliyor. Kösem’in büyük zayıflığını öğrenen Safiye, her fırsatta Kösem’i can evinden vurmaya çalışıyor.

Saraydan ilginç bir şekilde sürgün edilen Safiye Sultan, Kösem’in kendisine yaptığı ihanet karşısında oldukça zor duruma düşüyor. Bütün umutlarını kaybetmeye başlayan Safiye Sultan, son anda öğrendiği haber ile eline büyük bir koz geçirmiştir. Artık Kösem, Safiye Sultan’In avucunun içindedir.

Celalilerden kaçan Zülfikar ise payitahta dönüyor. Zülfikar’ın yeni gözdesi Raşa’nın esir tutulduğunu anlayan Ahmed ise gizli bir ekip kurarak Raşa’yı kurtarma girişimlerine başlar.

Nefes kesen bölümü ile ekranlara 7 Ocak Perşembe günü saat 20:00’da Star TV’de gelecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisini kaçırmayın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz