Yeter Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Haberler

6 Ocak 2016

Yeter Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Oyuncu kadrosuna Pelin Karahan’ı da dahil ederek yeni sezona iddialı bir giriş yapan ATV’nin yeni dizisi Yeter’in 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Senaryosu ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran Yeter dizisinin yeni fragmanında heyecanlı sahneler izleyenler ile paylaşılıyor.

Aylin ilk bölümde yaşadığı entrikalar ile ufak bir şaşkınlık yaşamaya başlamıştır. Beyin cerrahı olan Yekta Harmanlı ile evlenen Aslı, hayatındaki her şeyin mükemmel ve kusursuz olmasını isteyen bu takıntılı cerrah ile sıkıntılar yaşamak üzeredir. Kocasının bu takıntıları ile karşılaşan Aslı büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya başlar.

İlk çocukları Kaan ise babasına benzemeye ve şiddete karşı eğilimler göstermeye başlamıştır. Aylin, ikinci çocuğuna da hamile kaldığını öğrendikten sonra kocasından kaçamabilmek için arkadaşlarından yardım alarak plan yapmaya başlar. İkinci çocuğunu ise doğarken ölmüş gibi kocasına gösterir. Bebeğini de kısa bir süre abisi ve yengesine emanet eder. Yengesi ufak bir para karşılığında bu sırrı saklayabileceğini ve çocuğuna bakabileceğini söyler.

Beş yıl gibi uzun bir süre geçtikten sonra Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı elde etmiş olur. Fakat planı Yekta’nın öğrenmesi ile birlikte bütün hayalleri suya düşer. Diğer yandan çocuğuna bakmakta olan yengesi, Aylin’den talep ettiği parayı alamamaya başlayınca öfkelenmeye başlar. Yekta ise öldü sandığı çocuğunun yaşadığını öğrenir. Aylin artık içinden çıkılmayacak zor durumları yaşamak zorunda kalmıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz