Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisine Kenan İmirzalıoğlu Geliyor!

admin

Star TV

9 Aralık 2015

Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisine Kenan İmirzalıoğlu Geliyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi son günlerde gündeme en fazla gelen diziler arasında yer alıyor. Güçlü kadrosu ile izleyicileri kendisine hayran bırakan dizi kısa süre içerisinde reyting rekorlarını da alt üst etmeyi başarmış durumda. Bugün ise gelen iddialara göre, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alabileceği açıklandı.

Senaryosu ve kadrosu ile dikkat çeken diziye son olarak Karadayı dizisinde ekranlara gelen Kenan İmirzalıoğlu geleceği konuşuluyor. Gelen iddialara göre; Kenan İmirzalıoğlu, Anastasia Tsilimpiou, Hülya Avşar, Erkan Kolçak, Mehmet Kurtuluş, Kadir Doğulu ve Esra Dermancıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinda Kenan İmirzalıoğlu 4. Murat karakterini canlandıracak.

IV. Murad Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlunun hayat vereceği söylenen karakter IV. Murad, 1623-1640 yılları arasında hüküm sürmüş bir kişidir. Erivan ve Bağdat fatihi IV. Murat, Sultan I. Ahmed’in ve Anastasya adlı Rum asıllı Kösem Sultan’ın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Yedikule zindanlarında isyancı Yeniçeri grupları tarafından öldürüldükten sonra amcası 1. Mustafa tahta geçmiştir.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

1974 yılında doğan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Ankara’da lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olmuştur.

1997 yılında Best Model ofTurkey yarışmasının Türkiye Finali’nde 1. olduktan sonra Deli Yürek adlı dizideki Yusuf Miroğlu karakteri ile tüm Türkiye tarafından benimsenmeye başlamıştır. Yakışıklı ve ünlü oyuncuyu son olarak ise Kabadayı filminde ve Karadayı dizisinde görmüştük.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz