Murat Boz’un “Maslak Sanayii’de” Yaptırdığı Saçları Görünce Şok Olacaksınız! Diğer Ünlüler de Cabası…

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Murat Boz’un “Maslak Sanayii’de” Yaptırdığı Saçları Görünce Şok Olacaksınız! Diğer Ünlüler de Cabası…

Ünlü şarkıcı Murat Boz’un ilk çıkış yaptığı dönemdeki halini görünce şok olacaksınız! İşte Boz ve diğer saç ektirme talihsizliği yaşayan ünlüler…

Ünlü şarkıcı Murat Boz, şu an yakışıklılığı ve gür saçlarıyla genç kızların sevgilisi durumunda. Ama her zaman bu kadar şanslı değildi! Boz’un henüz vokalistlik yaptığı gençlik yıllarında saçları döküldü. 2007’de çıkan ilk albümü “Maximum” için “saçlı” olmak isteyen Boz, bakın neler yapmış?

“Maslak sanayide yaptırdım”

Murat Boz

Murat Boz, Uçankuş TV’de Can Tanrıyar’ın konuğu olunca arşiv görüntüleriyle yüz yüze geldi. 2007 yılında yeni yeni tanınırken “Pazar Keyfi” adlı meşhur magazin programını sunan Boz’un haline bakar mısınız?

Murat Boz


Murat Boz da bu görüntüleri görünce kahkaha attıran bir tepki verdi. Boz, “Saçları Maslak Sanayii’de yaptırmış gibiyim! Çok şaşırdım. Bu görüntüleri internette bile izlememiştim” diyerek seyircileri gülmekten kırdı geçirdi. Ama şunları eklemeyi de atlamadı: “Gençlik dönemlerimdi, hatalar da yaptım!”

Yalnız Değil!

Murat Boz hem fazla başarılı bir saç ektirme çabası hem de başarısız bir imaj çalışması yüzünden mağdur olmuş. Ama saç ektirme meselesinde yalnız değil! İşte saçlarına “küçük rötuşlar” yaptıran bazı ünlüler…

1. Oğuzhan Koç!

Oğuzhan Koç

Ünlü müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç da genç yaştan itibaren saç sorunu yaşayan isimlerden. “Yol Arkadaşım 2” filmi için yönetmenin isteğiyle protez saç takan Koç, protezi çıkardıktan sonra doğal yöntemlerle saçına tekrar kavuştuğunu söylüyor. Ama kim bilebilir?

2. Mustafa Ceceli!

Mustafa Ceceli

Ünlü popçu Mustafa Ceceli seyrek saçtan direkt olarak “İnsanın bu kadar saçı olur mu yahu” seviyesine geçenlerden!

3. Selami Şahin!

Selami Şahin

Ünlü müzisyen Selami Şahin protez saç ya da saç ektirme teknolojisinin mucidi olabilir. En azından bu akımı Türkiye’ye tanıtan kesinlikle o!

4. Enis Arıkan!

Enis Arıkan

Enis Arıkan da önce saç ektiren sonra da protezi deneyen isimlerden. Hatta katıldığı “İbrahim Selim ile Bu Gece” şovunda Mustafa Ceceli ve Selami Şahin’le aynı merkeze gittiklerini itiraf etti!

5. Nuri Alço!

Nuri Alço

Yeşilçam’ın kötü adamı Nuri Alço, ününü kelliğe kurban etmeye niyetli değil! Saçı için gittiği merkezin reklamını yapacak kadar da dürüst.

6. Al Pacino!

Al Pacino

Bir tane de Hollywood efsanesi yazalım ve bitirelim! Al Pacino da karizmasından ödün vermek istemeyenlerden biri.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz