Barış Falay’ın Yıllar Önce Beyaz Show’da Yaptığı Olay Dansı Hala Konuşuluyor! Break Dansçıymış Meğer

Aleyna

Haberler

25 Aralık 2020

Barış Falay’ın Yıllar Önce Beyaz Show’da Yaptığı Olay Dansı Hala Konuşuluyor! Break Dansçıymış Meğer

Yıllar önce her karakteriyle olay yaratan Ezel dizisinin Kerpeten Ali’si Barış Falay, Ezel’den yıllar sonra Medcezir’deki Selim karakteriyle bambaşka bir havaya bürünmüştü. Başarılı oyuncu şimdilerde ise Star TV’nin fenomen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara’da menajer Kıraç’ı canlandırıyor. Barış Falay; Medcezir’de oynadığı sıralarda rol arkadaşları Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez’le birlikte Beyaz Show’a konuk olmuştu. O programda neler konuşuldu neler. En olay olan hareket ise Barış Falay’ın “break dansı” oldu.

Barış Falay başarılı oyunculuğuyla her oynadığı dizide ses getirdi. Bunlardan en olay olanı da şüphesiz Ezel’deki Kerpeten Ali oldu. Öyle ki diziyi izlemeyenler bile Kerpeten Ali’nin namını biliyor.

Sonra Barış Falay bir farklılığa giderek bambaşka bir karaktere büründü. Bir baltaya sap olamamış, orada burada alengirli işler yapan bir karakterden iyi aile babası zengin bir avukat olan Selim’e dönüşüverdi birden. Onu bu karakterle görenler çok şaşırmıştı elbette. Ama usta oyunculuğuyla karaktere hemen alıştırdı izleyenleri.

Yayınlandığı dönem reyting rekorları kıran ve adından sıkça söz ettiren Medcezir dizisi birçok başarılı oyuncunun maharetlerini gösterdiği bir diziydi. Böyle bir kadro varken de Beyaz Show’a çıkmamak olmaz.

Bilirsiniz Beyaz Show’un tarzını. Her şey konuşulur, espriler yapılır. Hele de konuk seçimi başarılıysa tadından yenmez! Bu bölüm de tam öyle bir bölümdü ki yıllar sonra bile konuşulmadan durmuyor.

Beyazıt Öztürk konuklara gelen sorulardan “Dizide en unutamadığınız an neydi?” sorusunu yöneltince başarılı oyuncuların oyunculuk anıları döküldü ortaya. Barış Falay’ın da oyunculuk hayatındaki ustalığa değinildi.

Murat Dalkılıç da diziden çok etkilendiğini söylemişti. Kim etkilenmedi ki! Keşke şimdi çekilse de izlesek!

Konu yine dönüp dolaşıp Barış Falay’a gelince başarılı oyuncunun dans maharetleri çıktı ortaya. Meğer orta okulda break dansta birinci olmuş. Yıllardır dans etmemesine rağmen yine de performansını sergilemeden durmadı! Onun bu kıvraklığına ise herkes hayran kaldı.

Şimdilerde tekrardan gündeme gelen bu görüntüler hayranları şaşırtmaya devam ediyor. Bakalım, Barış Falay bunları görünce ne tepki verecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz