Victoria’s Secret Mankeni Olabilirdi! İşte Alev Alev’in Yıldızı Dilan Çiçek Deniz Hakkında Bilmedikleriniz

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Victoria’s Secret Mankeni Olabilirdi! İşte Alev Alev’in Yıldızı Dilan Çiçek Deniz Hakkında Bilmedikleriniz

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, “Alev Alev” dizisiyle zirveye çıktı. Ama hakkında pek çok şey bilinmiyor! İşte garip takıntılarından yazdığı şiirlere kadar Dilan Çiçek Deniz…

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz hayatımıza “Miss Turkey 2014” yarışmasında aldığı ikincilikle girdi. Ama amacı çocukluğundan beri en büyük isteği olan oyunculukta şansını denemekti. Güzellik yarışmasından dizi setlerine geçmenin daha kolay olduğunu çözmüş, akıllı kadın! Sonra da 2015’te ilk dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar” ile iyi bir çıkış yaptı. “Güneşin Kızları”, “Bodrum Masalı”, “Çukur” ve en sonunda “Alev Alev”… Kariyerinde hiç boş bir iş yok, görüyor musunuz?

Dilan Çiçek Deniz

Oyunculuktaki başarısına rağmen Dilan Çiçek Deniz hakkında pek fazla şey bilinmiyor. Ünlü oyuncunun sevenleri için hakkındaki tuhaf detayları derledik!

1. Annesi İntiharından Korkarmış!

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz’in çocukluğundan beri melankolik bir hali varmış. Amerikalı şair ve öykü yazarı Sylvia Plath hayranı olan Deniz, melankolik halleri ve bu hayranlığı yüzünden çevresindekilere garip gelirmiş. Hatta annesi onun da Plath gibi intihar edeceğinden korkarmış!

2. “Şiirim geldi”

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz 9 yaşında şiir yazmaya başlamış. Geceleri annesini “Şiirim geldi” diyerek uyandırır ve aklına gelenleri yazdırırmış! İlk şiir kitabı “Güneşi Annem Sanırdım”ı ise 15 yaşında çıkarmış. Artık daha enerjik olsa da yazarken hala yeraltı edebiyatı tarzı denemeler yazıyormuş. Belki de bir gün onun karanlık öykülerini okuruz!

3. Hipermobilitesi Var!

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz obsesif kompülsif olduğunu söylüyor. Başladığı işi bitirmeden ona rahat yokmuş. Daha ilginci ise hipermobilitesi! Eklemleri ve kasları fazla esnekmiş. Parmaklarını çevirebiliyor!

4. Çirkin Ördek Yavrusu!

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz, Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olarak kabul ediliyor. Ama aslında bir çirkin ördek yavrusuymuş! Okuldayken kırmızı çerçeveli gözlükleri ve damaklı diş telleri varmış. Tabir-i caizse “inek” bir öğrenciymiş. Ama 17 yaşında tellerini çıkarmış, net görmediği halde gözlüklerini de atmış! Fiziği ve yüz hatları da yerine oturmaya başlayınca bugün gördüğümüz kadın ortaya çıkmış.

5. Victoria’s Secret Macerası!

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz de gözünü yurt dışına diken oyunculardan. Yazları ABD’de oyunculuk eğitimi alan Deniz, orada bir ajansa kaydoldu. Ama bununla yetinmedi. Ünlü oyuncu, 2018’de Victoria’s Secret seçmelerine katılan ilk Türk oldu! İlk elemeyi geçen Deniz, çok az kişinin katıldığı cast direktörü görüşmesine davet edildi. Ancak aktif modellik yapmadığı ve yurtdışı modellik deneyimi olmadığı için seneye tekrar çağırmışlar. Ama 2019’da bu konuda bir ses çıkmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz