Şarkıcı Berkay Düğünde Sahne Aldı Ortalık Karıştı: Ünlüler Camiasında “Çifte Standart” İddiası Herkesi Çıldırttı!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Şarkıcı Berkay Düğünde Sahne Aldı Ortalık Karıştı: Ünlüler Camiasında “Çifte Standart” İddiası Herkesi Çıldırttı!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle akşam saat 22.00’da başlayan sokağa çıkma yasağı birçok kişiyi etkilemeye devam ediyor. Özellikle de bir buçuk senedir çalışamayan müzisyenler evine ekmek götüremediklerini söyleyerek devletin el uzatmasını bekliyor. Ancak dün akşam Işın Karaca’nın paylaştığı görüntülere bakacak olursak; Koronavirüs kısıtlamaları sadece “halk” için geçerli!

ışın karaca

Ankara’da dün gece bir düğünde sahne alan Berkay’ın gece 22.00’dan sonra bile hala sahnede olması kafaları karıştırdı! Pek çok ünlü sanatçı düğünlerde sahne alamazken; yapımcıların, iş insanlarının ve gazetecilerin davetli olduğu düğünde sosyal mesafenin hiçe sayılması ve Koronavirüs kısıtlamalarına uyulmamasına rağmen polislerin düğün mekanına uğramaması dikkatlerden kaçmadı.

blank

Işın Karaca’nın Sitemi!

Bu çifte standarta isyan eden Işın Karaca, düğün görüntülerini Instagram hesabından paylaşarak şu sözlerle sitem etti; “Bu videoyuyu paylaşma sebebim asla ama asla sahnedeki sevgili Berkay ve arkadaşlarını yermek için değil! Bilakis bizler bizden birilerinin para kazanmasına inanılmaz seviniyoruz. Burası Ankara. Bu akşam. Saatler 22:00 den sonrası. Bizim çıkacağımız düğünler valilikten izin alamazken Ankara’daki bu görkemli düğün (bu arada gelin ve damata tebriklerimizi sunuyoruz) gecenin geç saatine kadar devam etti. Baştan beri anlatmaya çalıştığım çifte standart aynen böyle oluyor!!!

Düğünde en mevkili protokolden yapımcılara, iş insanlarından gazetecilere kadar misafirlerle dolu. Şimdi ben kime dert yanayım? Benim ve bu ay sahnede olması gereken bir çok arkadaşım haksız rekabetin tam göbeğinde yaşarken bu kabul edilir bir durum değil! İzin veriyorsanız hepimize izin verin! Tabi bu arada kurallara uyarak düğün yapacak vatandaşlarımızı da ilgilendiren bir durum var ortada!! Söz bittiği yerdeyiz. Çifte standarttan inanılmaz şiştik! Ve biz de herkes gibi sahnelerimize kavuşup paramızı kazanmak istiyoruz!! İmkansız bir istek değil! Diyorum ya. Berkay ve arkadaşları için sevinirken hala yasaklar yüzünden işe gidemeyen müzisyenler ne olacak?”

blank

Yorumlarda ise birçok kişi Işın Karaca’ya hak vererek; devleti eleştiri yağmuruna tuttu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz