Yeni Dizi Aşkın Tarifi’ne Kötü Haber: Yoksa Dizinin Yıldızı Oyunculuğu Bırakmayı mı Düşünüyor?

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Yeni Dizi Aşkın Tarifi’ne Kötü Haber: Yoksa Dizinin Yıldızı Oyunculuğu Bırakmayı mı Düşünüyor?

Ekranlara henüz merhaba diyen yaz dizilerinden Aşkın Tarifi, geçtiğimiz hafta her ne kadar Çukur’un finaline takılmış olsa da yine de izleyicilere sesini duyurmayı başardı. Ama daha yolun başındayken güzel oyuncusunun yaptığı Instagram paylaşımı kafaları karıştırmaya yetti!

Aşkı Tanımlayan Ekip

KADİR DOĞULU SERRA ARITÜRK AŞKIN TARİFİ

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte kimi dizi finale kimisi de sezon finaline giderken ekranlara yepyeni diziler gelmeye başladı. Bunlardan birisi de yapımını NTC Medyanın yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp’in üstlenmiş olduğu Aşkın Tarifi. Deniz Koloş’un yönetmenliğini yürüttüğü dizinin senaryosu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül’e ait. Dizinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk yer alırken diğer kadrosunda ise Ccem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe ve Atakan Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

Mükemmeliyetçi Naz

Serra ARıtürk Aşkın Tarifi

Dizide üç kuşak İstanbullu bir ailenin kızı olan Naz karakterini canlandıran Serra Arıtürk, kendisini geliştirmekten vazgeçmeyen ve ailesinin serveti ile değil kendi ayakları üzerinde durmayı tercih eden bir karakteri canlandırıyor. Fransız ekolü bir eğitimden geçirilen Naz Fransa’da gastronomi eğitimi alıp ülkeye döndükten sonra kendi restoranını açmaya karar verir. Oldukça mükemmeliyetçi bir karakter olan Naz, hayatına Fırat’ın yani Kadir Doğu’nun girmesi ile birlikte bu özeliğini yavaş yavaş aşmaya çalışacak gibi görünüyor.

On Parmağında On Marifet

Dizide kendini geliştirmeyi seven bir karakteri canlandıran Serra Arıtür’ün gerçek hayatta da böyle bir özelliği olduğu ortaya çıktı. Bugün Instagram hesabından yayınladığı story ile hayranlarının beğenisini toplamayı başlayan güzel oyuncu Ebru Gündeş’e ait Fırtınalar şarkısını kendi yorumuyla seslendirmiş. Söylemek gerekir ki oldukça da başarılı bir iş çıkarmış. Dinleyenlere “Acaba oyunculuğu bırakıp müziğe mi yönelecek?” sorusunu sorduran güzel oyuncunun on parmağında on marifet doğrusu. Oyuncunun ayrıca 7 yaşından beri gitar çaldığı ve şarkı çalışmalarına da devam ettiği biliniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz