Çağla Şikel’e Dünyanın Her Yerinden Teklif Yağdı Ama O Kabul Etmedi! İşte Nedeni…

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2020

Çağla Şikel’e Dünyanın Her Yerinden Teklif Yağdı Ama O Kabul Etmedi! İşte Nedeni…

Çağla Şikel, aktif mankenlik yaptığı dönemde podyumların en gözde ismiydi. Dünya starı olma imkanına sahipken o kariyerini oyunculuk ve sunuculukla devam ettirmeyi seçti. Peki neden?

Çağla Şikel

Çağla Şikel, mankenliğin en gözde mesleklerden olduğu günlerde podyumların yıldızıydı. Podyumdayken bakanların gözünü alamadığı bir havası olan yıldız, sonrasında oyunculuğa ve mankenliğe yöneldi. Şikel’le yıllarca çalışan ünlü koreograf Uğurkan Erez’in söylediğine göre aslında o bir dünya starı olabilirdi!

“Onun gibisi yüz yılda bir gelir!”

Çağla Şikel

2000’li yılların başındaki en popüler ve başarılı mankenlerinden birisi de Çağla Şikel’di. Mesleğin uzmanlarına göre ise en başarılısı kesinlikle oydu, hatta “onun gibisi yüz yılda bir gelir”di! Şikel’le yıllarca çalışan ünlü koreograf Uğurkan Erez, “Çağla karizması ve aurasıyla gittiği her yerde ilgi çeker. O podyuma çıkınca akan sular durur” diyerek ünlü mankeni öve öve bitiremiyor.

Çok Çağırmışlar Ama Gitmemiş!

Çağla Şikel

Uğurkan Erez, zamanında Çağla Şikel’i dünyaca ünlü manken Naomi Campbell’ın menajerinin çağırdığını anlattı. “Bu kızı kesinlikle istiyoruz. Top model yapacağız” tekliflerinin ardı arkası kesilmese de Çağla Şikel gitmedi! Uğurkan Erez’e göre bunun nedeni Türkiye’nin geleneklerine çok bağlı bir ülke olması. Bu nedenle mankenler cesur işler yapmaktan çekiniyor.

Çağla Şikel, Emre Altuğ ve çocukları

Ailesini bırakamadığı için hayatının fırsatını tepen Şikel, bu karardan pişman oldu mu bilinmez! Ama sonrasında Emre Altuğ’la mutlu bir yuva kuran Şikel’in iki oğlu oldu. Çift boşansa da çocukları için dostluklarını sürdürdü. Şikel, dünya starı olamasa da mutlu bir aileye kavuştu. Ünlü manken, şimdi de sunuculuk ve YouTube programıyla hayatını sürdürüyor. Bazen de özel defilelere çıkıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz